Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel fogyhatnék...

Ezzel a módszerrel fogyhatnék kb 3 kilót? Igazából csak a hasamon van felesleg, bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Az alakommal nincsen problémám,csak has-deréktájékról kéne úgy 2-3 centit fogynom,szeretném,ha a hasam laposabb lenne.

Hetente 6*edzem,egyik nap 1,5óra kardió,másik nap 20perc kardió+utána súlyzós edzés,ezeket váltogatva,+ hasfelülések.

Étrendem:

Reggeli: 1 szelet teljes kiőrlésű graham kenyér,néha pirítva,+erre sonka,kevés vaj

Tízórai: 1 joghurt,vagy szintén egy szelet teljes kiőrlésű graham kenyér

Ebéd: mindig hús,köret nélkül,nem rántva

Vacsi: 1 pohár fehérjeturmix


De nem mindig tudom betartani,van,amikor délbe kelek,akkor természetesen a tízórai kimarad,reggelire megy az 1 szelet tk gr kenyér,ebéd adott olyan 3-4 óra körül,és edzés után márcsak fehérje turmix,semmi más.

Nem mozgok túl sokat itthon,de az edzés mellett napi 2*15-20percet sétálok.


Nem szeretnék olyan válaszokat,hogy hol a gyümölcs,hol a zöldség,egészségtelen,én csak szeretnék 2-3 centit fogyni has-derék tájékon.

Ezzel a módszerrel 1 hónap alatt lehetséges?

Szeretném,ha kb 2 hét alatt menne le,mert fontos eseményre megyek.


2011. márc. 19. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyi edzés és ilyen koplalás mellett kizárt, hogy legyen rajtad felesleg


testzsírszázalékodat méretted? kép rólad?

2011. márc. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mondtam,hogy semmi problémám,de a hasamról meg se moccannak a zsírpárnák,már mindenhonnan lement,csak onnan nem:(
2011. márc. 20. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
kép?
2011. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!