Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendr...

Mit gondoltok erről az étrendről? Heti 1kg fogyás lehetséges vele?

Figyelt kérdés

Kb 3 hét alatt szeretnék laposabb hasat és az oldalhurkát eltűntetni,olyan 2-3 cm-t szeretnék fogyni hasból.Mivel diéta+mozgás szükséges,ezért a következőre gondoltam:


R: 1 szelet tk graham kenyér + 2 tojás rántotta,1 szelet tk graham kenyér felvágottal,győri édes jó reggelt 2db-os joghurtos szendvics

T: 1 szelet tk virsli, vagy kefír vagy joghurt

E: 50gramm natúr hús vajon sütve

U: ugyanez

V: túró,ha nagyon megéheznék,de nem tervezek vacsorát


Nem érdekel mennyire egészséges-e,hanem,hogy HATÉKONY-e.

Heti 4* 1óra kardió edzés+fél óra edzés súlyzóval karra+hasra.

Akinek van jobb ötlete,hogy 3 hét alatt mivel tudnék pár centit fogyni,kérem írjon:)


2011. márc. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A kevesből nem fogsz fogyni heti 1kg. Ez sokkal nehezebb lesz. Szerintem kezdet örülj, ha fél kiló lemegy egy hét alatt.
2011. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyed vacsira a túrót!:)
2011. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát eddig is nagyon döcögött,már nem tudom,mit csináljak,hogy az a pár centi eltűnjön:(
2011. márc. 21. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az esetben több munkára, edzésre van szükséged. Csak csináld tovább, meghozza az eredményt.
2011. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!