Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok vele (Ha pl...

Mennyit fogyhatok vele (Ha pl egy 7 ig csinálom)? Valaki csinált már hasonlót?

Figyelt kérdés

1.nap 1/2 kg túró

2.nap 1 kg alma

3.nap 15 dkg pirítós+tea.

4.nap 1/2 kg sajt

5.nap 1/2 kg virsli

6.nap 0,75 kg krumpli

7.nap 30 dkg főtt hús+lájtos főzelék

8.nap 40 dkg párizsi

9.nap 8 dl joghurt

10.nap 8 db főtt tojás


2011. márc. 22. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen kivül ennél mást is vagy csak ezt?

Amugy hülyeség, mert már második nap rád tőr a zabalás. Sőt ilyen módszerrel nem a zsírból fogysz, hanem vizből és izomból. És akkor megint a dupláját hizhatod vissza.

2011. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem semmit. Ez olyan ,,jojó fogókúra".Egyik nap lemegy a másiknap visszajön. Nem éri meg kivéve ha nem tartósan csinálja az ember.
2011. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább keverd a dolgokat. Nagyon finom dolgokat lehet kihozni belőle. Pl. natúr joghurt + alma, vagy más gyümölcs. Túró + gyümölcs. Krumpli + husi. Lájtos főzelék, virsli... stb.


Szerintem inkább a mennyiségre figyelj oda jobban. Mert így nem fogod bírni, ez így nagyon kevés.

2011. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel a diétákkal lehet nagyon elrontani! Ledobsz öt kilót egy hét alatt, aztán visszajön 10 két hét alatt! Felborulhat az anyagcseréd is! Takarékra kapcsol a szervezeted, aztán ha újra "normálisan" eszel hízni fogsz! Egyél egészségesen és mozogj, ne tedd tönkre magad ilyen diétákkal!
2011. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!