Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, ez így jó?

Most mit csináljak, ez így jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyókurázni mert eléggé rám férne, viszont itthon nem nagyon vannak olyan kaják amik nem hízlalóak...anya mindig rengeteget főz, és nem fogyókúrás kaját, és nem is lenne hajlandó segíteni ugyanis szerinte tökéletes vagyok...de ha még meg is értné hogy nem vagyok az, azt végülis tőle se várhatom el hogy az egész családra fogyókúrás kaját főzzön csak miattam...

Szerintetek megoldás lehet ha csak simán kevesebbet eszek, nem nassolok, és sportolok?


2011. márc. 23. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megoldás lehet.Én így fogytam 19 kg.Én is azt ettem ami éppen volt itthon persze kevesebbet és elkezdtem sportolni, mi anyagilag sem nagyon engedhetjük meg magunknak,hogy én külön csirkemellet vagy mondjuk halt egyek minden nap.Szóval igen szerintem így ahogyan írtad jó lesz :)Sok sikert!
2011. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2011. márc. 23. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!