Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak h viszonylag...

Mit csináljak h viszonylag hamar lemenjen rólam néhány plusz kiló?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Mellesleg: táplálkozz egészségesen, kiegyensúlyozottan és főleg mértékkel, és naponta szakíts 30-40 percet a mozgásra. Akár séta, akármi megteszi.
2011. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ne akarj fogyni!

Hogy mire alapozom? Csak a kövér lányok nem tartják kövérnek magukat. Tehát ha fogyni akarsz, nincs szükséged rá.

2011. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Vacsorázás helyett olvasgass (rád fér) és gyakorold a helyesírást.
2011. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség,hogy a kövér lányok nem tartják kövérnek magukat.Én annak tartom magam,az is vagyok a 170 centimmel és 90 kilómmal.De boldog párkapcsolatban vagyok,elfogadtak így és folyamatosan fogyózom.Már -20 kilónál járok. :)

18L

Egyébként mozgás,mozgás,mozgás,rengeteg mozgás. :)

2011. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

XD

Akkor is rossz a kategória, ha százszor törölteted, és ott marad a helyesírási hibád.

Grat!

2011. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, de azért nyugodtan vádaskodj, majd kinövöd.
2011. márc. 24. 14:58
 7/9 anonim válasza:

Nem értem minek írnak az olyanok, akik érdemlegesen nem tudnak a témához hozzászólni, sőőőt! XD Nem baj egyszer talán felnőnek! :)


Amúgy egyet kell értsek, hülyeség az hogy a túlsúllyal rendelkező lányok nem érzik magukat kövérnek, szerintem mindenki (aki reálisan rálát és nincs képzavara) tudja magáról, hogy milyen paraméterekkel rendelkezik és, hogy szüksége van e diétára, fogyókúrára, vagy éppen nem érzi szükségét és úgy boldog, ahogy van. Én is boldog párkapcsolatban élek, de 162/99 és tudom, hogy ez nem állapot és én nem is érzem magam jól ebben a helyzetben. De teszek azért hogy ne ezek legyenek a "paramétereim".

A néhány plusz kiló a villámdiétákkal lemegy, de vissza is jön, a poros diétákkal is viszonylag gyorsan megy le sok, de aztán azt megtartani nehéz :( A sok mozgás az amit nagyon be kell iktatni a napirendbe!!!!

2011. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

14:44

persze, a 120 kg teljesen egészséges és esztétikus. Mától hízókúrán vagyok, meg sem álok 450 kg-ig! :)

2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 14:44

Akkor rosszul alapozod...

Bár kövér nem vagyok, de van mit fogynom, és teszek is érte.

Voltam kövér is (165 cm, 82 kg), akkor is tettem róla, hogy ne így legyen.

2011. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!