Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti egy napot lehet "bűnözéss...

Heti egy napot lehet "bűnözéssel" tölteni?

Figyelt kérdés
Csak mert most egy rakás sütit megettem:D És olyan jólesett. Heti egyzser lehet ilyet?
2011. márc. 26. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, nem lehet, ha hatékony diétát akarsz. bűnözz inkább havonta, két havonta egyszer de akkor se egy rakás sütit hanem egy keveset. így dagi maradsz :)
2011. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Csak ezt tudom mondani. Neked kell kitapasztalni, hogy a tested hogyan reagál rá. Lehet, hogy belefér, lehet, hogy nem. Váltogasd a dolgokat és figyelj a tested reakcióira. A jó fogyókúra titka ez, mert mindenki más. Sok sikert kívánok!
2011. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na a gond ott van hogy egy rakás sütit megettél. ilyet nem lehet diéta altt. hetente mondjuk egyszer egy kis édesség talán belefér(max egy darab süti, pár kocka csoki) de ha egyész nap édességet eszel plusz még rendesen kajálsz is akkor lőttek az addigi diétádnak. tehát semmi értelme.
2011. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem lehet!

Én mindig azt mondom nem szabad magadtól megvonni az ilyeneket,mert annál jobban fogod kívánni

mindig azt akarja az ember amit nem szabad!

simán bele fér heti 1 szer csak akkor se edd halálra magad azé:)

2011. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így állsz hozzá akkor eleve halva született a diétád. :) Valamit biztos nem csinálsz jól ha meg akarsz enni egy rakat süteményt.. úgy értem lehet hogy a diéta alatt túl keveset eszel amúgy vagy nemtudom. (Nekem is volt ilyen régen, a 90 napos diétánál, aztán rájöttem, hogy az egy nagy sz*r..) Heti egy alkalom sok eléggé.
2011. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!