Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lehetetlen, kórházba kerülsz...

A lehetetlen, kórházba kerülsz válaszok kíméljenek. Mekkora súlyvesztésre számíthatok, ha egy hónapig csak almát és zöldséget eszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy visszajön, és nem magyarázkodnék miért, de oka van, hogy ezt csinálnám.
2011. márc. 29. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ennyi infoból honnan tudjuk?! Mindenki más, nem lehet megmondani. Nagyon egyszerű. Csináld és megtudod mennyi leszel 1 hónap múlva. De úgysem fogod kibírni, bele sem gondoltál ebbe az egészbe. Le lehet pontozni, ez az igazság.

Üdv, egy mindent kitapasztalt fogyózó

2011. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van! Ja és neked mi a jó abban ha lefogysz 10 kilót amikor meg abba hagyod visszahízol 30at?!De csináld,ne hogy normálisan fogyjál le! Egy hülyével kevesebb lesz.
2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mostantól kezdve sokkal keményebben fogok dolgozni, szerinted mennyivel fogok többet keresni? :D

Tudod ezt nem lehet megmondani... bármilyen furcsán is hangzik.

2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem is arra gondoltam, hogy matematikai pontossággal egyenletet vezessetek le a súlyvesztésről, de azért azt ne mondja senki, hogy megsaccolni sem lehet
2011. márc. 29. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké akkor 10 és 50 között. Jó így?
2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha ennyire okos vagy akkor miért nem saccolod meg magadnak?
2011. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
0 kilót ha így is beviszed a megfelelő kalóriamennyiséget. És akár 20-at is, ha 200 kiló vagy.
2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
senki sem állította, hogy okos vagyok, de köszönöm a feltételezést. jól esett.
2011. márc. 29. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem is olyan lehetetlen a matemaikai pontosság.

Persze figyelembe kell venni, hogy mindenkinek más a szervezete.

Itt kiszámolod, hogy mennyi kalóriára van szükséged súlytartáshoz:

[link]

Egy átlagos nőnek napi 2000, vegyük ezt.

Utána kiszámolod, hogy almából és zöldségből mennyi kalóriát eszel, az legyen X

1 kg fogyáshoz 7500 felesleges kalóriát kell elégetni.

Te sport nélkül elégetsz naponta: 2000-X

Kiszámolod, mennyit sportolsz le (neten találsz adatokat), ez legyen Y.

30 nap alatt (2000-X+Y)*30 felesleges kalóriát égetsz el.

Ezt elosztod 7500-zal, és megkapod, az hány kiló.


Amit nem tudsz belekalkulálni: mennyire lassul az anyagcseréd, hogy reagál a szervezeted. + Egy idő után mozogni sem fogsz tudni, olyan gyenge leszel, tehát a sportot majdnem hogy le is lehet nullázni a képletben.


Ui: Ha már normálisan válszoltam a kérdésedre, azért hadd jegyezzek meg annyit, hogy nem tudok elképzelni olyan okot, amiért én személy szerint megkockáztatnék egy totális legyengülést, betegséget, majd a törvényszerű legalább másfélszeres visszahízást. Nekem senki és semmi nem érne ennyit, mert szeretem annyira önmagamat, hogy ne legyek önmagam ellensége, és ne forduljak a testem ellen, ami otthont ad a lelkemnek.

2011. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm
2011. márc. 29. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!