Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények a ciklikusan...

Vélemények a ciklikusan változó kardio edzésről?

Figyelt kérdés

Van aki próbálta és hatásosabbnak találta a ciklikusan változó intenzitású edzést? Pl: futásnál 1 perc sprint, utánna 1 perc séta 15-20 percig

Bővebben: [link]


2011. márc. 29. 20:08
 1/2 bix ***** válasza:
intervallumos futás néven ismerik sokan, és igen. az egyik leghatékonyabb mozgás fogyás mellé. magasan tartja a pulzust, erősíti a keringést, és elég sok energiát igényel... egy jó diéta mellett tényleg látványos dolgokat lehet elérni vele, de kitartás kell hozzá nem kevés.
2011. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
heti 2x-3x szoktam ma már ment a 15 perc is anélkül hogy teljesen kifulladtam volna, remélem jövőhéten 20 perc is menni fogy aztán már csak az intenzitást kell növelni. Amúgy nekem meg jobban bejön mint a sima 40-45 perc futás mert sokkal gyorsabban megvan és nem kell napi 1 órát rászánni.
2011. márc. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!