Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méregtelenítés, tisztítókúrák....

Méregtelenítés, tisztítókúrák. Vélemények, tapasztalatok? Több napig érdemes kitartanom vagy egy nap már elég lehet?

Figyelt kérdés
2hét "szünet" után ismét elkezdem fogyókúrám s előtte szeretnék méregteleníteni s ehhez várok segítséget :)
2011. okt. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Semmi értelme nincs, le fog esni a vércukorszinted és rosszul leszel.
2011. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

tisztitó kúra . Naponta sok-sok viz! ( 2-2.5 l) És sok gyümölcs! a jójó effektusnak semmi értelme!

Egyrészt úgyis vissza hizol.

2. csak az izmodból veszitesz, és erőtlenné válsz

3. ha megtartod ezt a diétát, és visszatérsz a rági étkezésbe hirtleen meghizol megint.

4. a tápanygokat megvonod magadtól a szervezeted legyengül és megbetegszel!


A lényeg hogy ehetsz bármit, csak mértékkel.

Pl szénhidrátot kevesebbet ( tészta, krumpli, kenyérféle)

ZSirosat se nagyon egyél, a cukrosat is lehetőleg kerüld.

Jah és rostban fús táplálék. Főzelékek, műzlik, gyümik. sok-sok vitamin, sovány hús, tojás, tejtermékek, szója, gpmba, hal!!!

2011. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

VAnnak kifejezetten méregtelenitő szerek!

Ilyen pl - a cékla, káposzta, alma, fokhagyma, zöld szinű zölségek ; pl saláta, sav.káposzta, és teák közül az Aphroditea- gyógynövényboltba kapható és kis mértékben nyugtatüó mert citromfű is van benne.

Fogyaszt, és egészséges is, nem drága, és nincs mellékhatása.

Én nagyon elitélem a fogyi tablettákat, minden szakértő megmmondja hogy nem használ semmit, csak a szivre ártalmas!

2011. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vok. A gyümik meg a tea mellett húst is egyél meg minden tápanyagot vigyél be, csak szénhidrátot meg cukrot kevesebbet! :))
2011. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van a tisztito kura, meg van a fogyo kura. A ketto nem ugyanaz.

A tisztitokurat azert csinaljuk, hgy a felesleges salakanyagoktol es a mergektol megszabaditsuk a szervezetunket. Ez a kura rovid ideig tart es kevesszer. Peldaul 1 het, evente 1x 2x.

A fogyokura pedig megint mas.


Egy atlag ember beleiben 4-10 kilo salakanyag van, ami nem urul ki rendszeresen. Egy hatasos tisztitokuraval ettol meg lehet szabadulni. Egy nagyhasu ember peldaul meglepodne egy tisztitokura utan, hogy az extra 5 kilo az bizony ott bujkal a beleiben.

Egyszeru logika: gondoljunk bele, hogy mennyi etelt fogyasztunk egy nap. Es hanyszor jarunk nagywcre? Mert sokan azt hiszik, hogy masnaponta eleg elmenni 1x. Ha nem jarunk rendszeresen uriteni, akkor hova lesz az a rengeteg cucc amit magunkba pakolunk? (persze egy resze atalakul energiava, de a nagyresze nem.)

En naponta 2x, neha 3x jarok es ez a normalis. Ahany komolyabb etkezes egy nap, annyi komolyabb nagywc masnap.


Van egy "drasztikusabb" tisztitodieta, amit mar tobbszor elvegeztem es minden alkalommal jotekony hatasa volt, de nem ajanlom mindenkinek. Ez a citromle dieta. Sajnos a sok juharszirup miatt (ami egyebkent energiat ad igy siman elviselheto a nulla szilard kaja 1 akar 2 het) a candida elszaporodik es aki erzekenyebb, annak negativ tapasztalata lesz. Amugy egy ilyen tisztito kura alkalmaval leadtam 3-4 kilot, ami pusztan a beleimben levo ize volt es a hasam minden alkalommal teljesen lelapult. Az ilyen kurak alatt a szaglasom felerosodott olyan szintre, hogy ebedidoben az iroda folyoson vegigmenve megmondtam, hogy melyik irodaban milyen etterembol szallitottak a kajat.

Emellett az arcborom kitisztult, a hajam fenyesebb lett es egeszeben jobb volt a kozerzetem. Jah, es tele voltam energiaval. Tobb mindent elinteztem a kura alatt, mint egy honapban. Mellette meg kondizni is jartam es volt erom elvegezni az egy/masfel oras edzestervet.


A citromle es egyeb tisztito kurakrol rengeteg anyagot talalsz a neten. Barmelyiket valasztod, nezz utana tobb helyen, emberek beszamoloit olvasd es tudd, hogy ezekhez mind kitartas kell.

Az en kuram elso 2 napja peldaul kegyetlen fejfajassal jar nalam, es nagyon hianyzik a kaja, de tudom, hogy a 3 nap mar jon a megkonnyebbules.


Barmeddig akarod csinalni, tartsd magad a tervhez! Annal nincs rosszabb, mint amikor megigersz onmagadnak valamit es csodot mondasz.

En a legelso kuramat elhataroztam hogy 10 napig csinalom. Olyan buszke lettem magamra a kitartasomon, hogy elvittem 16 napig!

amikor vegeztel ajandekozd meg magad, mert megerdemled! Ne egy szelet pizzaval, hanem valami ruhaval, mozival, stb. Esetleg egy spa elmeny:)

2011. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!