Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cézár öntet tényleg nagyon...

A cézár öntet tényleg nagyon hizlal?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen nyugodtan tettem szinte mindig cézár öntetet a salátámra, hiszen a joghurt, amibe keverem, 90 kalória, maga a por (ha hihetek a zacskóra írt adatnak) pedig csak 25, így gondoltam ha még rá is számolok egy keveset, 150 kalóriánál biztos, hogy nem több az öntet. Most olvastam a neten, hogy a leghizlalóbb öntet a cézár öntet, hiszen 1 adagban annyi kalória van, mint egy McDonaldsos sajtburgerben... ez igaz lehet? :O
2011. márc. 30. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
basszus, az a boltira vonatkozik! amit alapba üvegben veszel, enm arra amit te csinált.. issteneeem.. :D
2011. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem *csinálsz
2011. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezekkel bánj óvatosan!


A leghizlalóbb öntet: cézár


Akármennyire is imádod, és akármennyire is hihetetlen, a cézár salátaöntet a leghizlalóbb. Egy kis adag ugyanis majdnem annyi kalóriát tartalmaz, mint egy gyorséttermi sajtburger, pedig abban hús és zsömle is van! Két evőkanál cézár öntet 16 g zsírt tartalmaz, míg a sajtburger 11-et. Gondoltad volna? Ha salátára vágysz, akkor próbáld meg elkerülni a cézár öntetet, és válassz inkább balzsamecetes verziót, így nem viszel be annyi plusz kalóriát a szervezetedbe. De még jobb, ha magad kevered ki az öntetet fél evőkanál olívaolajból és ecetből, ez a mix 6 g zsírt és mindössze 65 kalóriát tartalmaz.


----


ezt olvastam, nem hiszem, hogy a boltira vonatkozna

2011. márc. 30. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

ha nem a boltira vonatkozik akkor miért van a végén az hogy "a legjobb ha magad kevered ki" -ergo nem boltit veszel..

szövegértelmezés? ne haragudj de ez a napnál is világosabb, hiszen alapba egy cikk honnan tudná hogy mi a jó francból kutyulod ki (millió féle joghurt van kezdésnek..)

2011. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!