Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzózás/fogyókúra témakörben...

Súlyzózás/fogyókúra témakörben kérném hozzá értők tanácsát. Mennyi a sok zsír és szénhidrát estére?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem súlyzózni. Elsősorban fogyókúra szempontjából. Megfelelő táplálkozás mellett. Kerülöm a szénhidrát és zsírtartalmú ételeket.És fehérjedúsakat eszek nagyjából 3g/tskg naponta.Mivel régebben huzamosabb ideig sportoltam és pár évig súlyzóztam is már nem rossz izomzattal rendelkezek de ha már súlyzózok gondoltam odafigyelek a fehérjebevitelre,hogy izmosodjak is és zsírt veszítsek.Heti 3x-i edzés és kardio majd minden nap.A konkrét kérdés az lenne,hogy: Olvastam,hogy estére érdemesebb a turmix helyett zsírszegény túrót enni mert az lassabban szívódik fel.Na most nem vagyok biztos benne,hogy ez jó, akkor is ha az ember fogyni szeretne.Ami túrót vettem az 650 grammos és 10g zsír/650g és 30g szénhidrát/650g van benne.Nem túl sok az?Vagy inkább igyam estére a turmixot, napközben meg túró?!
2011. márc. 30. 21:19
 1/2 A kérdező kommentje:
29 éves férfi vagyok.Ezt elfelejtettem. ;)
2011. márc. 30. 21:23
 2/2 Gyakor ***** válasza:
A zsírszegény túróval nincs gond, mehet. De azt nem árt ha tudod, hogy izmot felszedni és zsírt veszíteni nem lehet egyszerre. Vagy az egyiket csinálod vagy a másikat, mivel az előbbihez sok szénhidrát kell az utóbbihoz kevesebb.
2011. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!