Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye az ananász nem hizlal?

Ugye az ananász nem hizlal?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy igazi, nem konzerv ananászt az egyik boltban. Elég jól nézett ki. És vettem 2db-ot. Remélem jól tettem és nem hizlal.
2011. márc. 31. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt egyesek szerint kifejezetten hatékonyan fogyaszt, a benne található enzimek miatt.

Még ananász rágótabletta is van fogyózóknak!


Edd meg nyugodtan, jó étvágyat! :)

2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
16%
minden egyes grammja fél kilokalória
2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Celestial válasza:
100%
Bár magas a cukortartalma, mégis könnyen lebomlik és nem ragad rád. Jó étvágyat hozzá!
2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hu de jó! :))

köszi mindenkinek.

2011. márc. 31. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ezt használta fogyásnak, mindig evett belőle és utána le is fogyott. Mondjuk szerintem csak hozzásegített a fogyásához de tényleg jó gyümölcs ilyen célra. :)

Úgyhogy nyugodtan ehetsz belőle.

2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Csak szólok: az ananász is hizlal, ha az a többet kalória...


Fogjuk már fel, hogy nincsen olyan, hogy hizlal vagy nem hizlal. Minden bevitt kalória (teljesen mindegy, milyen formában), ami fölösleg, az lerakódik, és hízol tőle.


Ehetsz zsíroskenyeret naponta háromszor, ha közben betonvasat pakolsz, és naponta 50 km futsz... És egy dekát sem fogsz hízni. Viszont ha egész nap csak ülsz, alig mozogsz, akkor még a gyümölcs is hizlal.

2011. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

nem fogyaszt. a zsírlebontó enzimek működését segíti, gyorsítja az anyagcserét, de nem is hizlal, persze ez még nem jelenti azt, hogy be kell verni mindkettőt egyszerre :)


(off: egy rakat hülye cikk van arról, hogy milyen jó zsírégető önmagában, aztán sokan kétpofára tömik magukba, hogy na majd csak ettől, mozgás nélkül lefogynak)

2011. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
jézusom milyen buták járnak ide, ki mondja azt hogy valamilyen gyümölcs hizlalna is? egyik gyümölcs sem hizlal, ha megeszel 100 kg ananászt, akkor se fogsz hízni.. nem olyan cukor van benne, amit mi ismerünk, ami hizlal, hanem gyümülcscukor, de az se cukor csak az a neve, mert édes, és NEM HIZLAL szóval egyél 1 kg ananászt és adj neekm is... :D
2011. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki mit gondol, de nálam a fogyókúra nem önsanyargatás jelent. Én inkább a mozgásra helyezem a hangsúlyt. Reggel és este is 1-1 órát mozgok, tornázok.

Azért köszi, annak aki normális válaszolt.

2011. márc. 31. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
persze nem hízlal, cukorból áll az egész...
2011. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!