Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hónapig mindennap megyek...

Ha 1 hónapig mindennap megyek futni meg ittho tornázok és csak levest, zöltségeket meg gyümölcsöket eszek akkor mennyit fogyhatok 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
15 éves 168 cm magas és 62 kg vagyok....:(
2011. márc. 31. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

4-5 kg-ot ha szerencséd van.

A szervezetednek idő kell mig átáll és beindul a fogyás,ez 1-2 hét is lehet.

2011. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi az a fehérje, drágám?
2011. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1 válaszolónak: köszönöm aranyos vagy :)...

2. válaszolónak : nem nem tudom szetd... ? Miért n tudnám :)ˇˇ

2011. márc. 31. 18:40
 4/16 A kérdező kommentje:
kb 10 kg menni fog?
2011. márc. 31. 18:40
 5/16 anonim ***** válasza:
A levesen kívül azért mást is kéne enni,ne sanyargasd magad, ennyi idősen kell a tápanyag! Ne játssz ilyesmikkel,inkább keveset egyél és többször! Mozgás mellett így is mindenképpen fogyni fogsz.Egy hónap meg szerintem édeskevés, mindennek van egy bizonyos ideje, de szerintem 2-3 kiló lemenne egy hónap alatt. Többnek nem is szabad,mert még fejlődsz.
2011. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha tudnád mi az a fehérje, akkor kétpofára ennéd, mert azt is tudnád, hogy ez az izmok építőanyaga, és a sporthoz pedig alapvető szükség van az izmaidra. És azt is tudnád, hogy se a levesben, se a gyümölcsben, se a zöldségben nincs fehérje. Ebből következik, hogy akármennyit is fogysz, ha nem eszel fehérjét, akkor éppen a saját izmaidat fogyod le.
2011. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 31. 18:47
 8/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43


Azt tedd még hozzá a kérdezőnek, hogy a ZSÍR HELYETT. Tehát lehet, hogy könnyebb lesz, de zsíros marad, izomtalan, alaktalan, stb. A bőröd kinyúlik a gyors fogyástól, lógni fog.

Nézd, kb ilyen lesz:


[link]


SZEEEEXXXIIIIII, JEEE!


52 kiló túl kevés a magasságodhoz.

Amúgy sokan még 90-100 kilóból se tudnak egy hónap alatt leadni tíz kilót, mert mindenkinek más az anyagcseréje.

2011. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
öm bocsi de 62 kg vagyok :P nem 52 :)
2011. márc. 31. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hány kiló vagy, ha nem eszel elég fehérjét, lebomlanak az izmaid. Legalább a napi szükséges kb. 60 gramm fehérjét edd meg, de sport mellé amúgy is inkább másfélszer annyi kéne. Ne a fehérjén spórolj, ez olyan önkínzás, mintha a vizet vonnád meg magadtól.
2011. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!