Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm és 49 kiló vagyok. Ez...

163 cm és 49 kiló vagyok. Ez jó vagy még fogyhatnék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 22:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Imádom ezeket a kérdéseket..könyörgöm, nézzetek már tükörbe..te sovány vagy, míg akik 15-20 kiló plusszal rendelkeznek, azok is ébredjenek már magukra. Nem hiszem, hogy valaki nem látja, hogy hogy néz ki..ha meg nem, akkor pszichológus kell, nem a gyakorikerdesek. Ha nehéz a döntés, akkor kalkulátorok, aztán jónapot. Mindenkinek más az alkata, látatlanból nem lehet eldönteni.
2011. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a magassághoz nem fogyni kell,hanem hízni hozzá... 49 kiló nagyon kevés,de nem írtad,hány éves vagy,és azt sem,hogy hány centi. SEMMIKÉPPEN nem szabad fogynod.
2011. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy 163 (: Különben 16/L
2011. ápr. 2. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legelső válaszolónak: szívemből beszéltél,köszönöm! Kezd nagyon elegem lenni a sok idióta ilyen jellegű kérdésből,meg abból,amikor telerakják a képeikkel az oldalakat,hogy "szerintetek jó ez így?" Miért idegenektől kell véleményt kérni? Állj a tükör elé,kérdezd meg magadtól,tetszel-e,aztán kérdezd meg a szüleidtől,jó ez egy így,majd vesd össze a két véleményt. Nyilván egy 163 centis és 49 kilós lánynak nem kell lefogynia,sőt,épp ellenkezőleg, ez már szerintem túl kevés...
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nehogy fogyózni kezdj!!! felejtsd el,ez a súly tök jó így,sőt, 1-2 kiló még elférne.
2011. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak az érdekelt volna,egészséges-e...Nem azért mert anorexiás vagyok...-.-'' csak sportolok,ennyi.
2011. ápr. 2. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:
anya,ha sportolsz,akkor nyilván tudnod kell,hogy hol a határ... de ezt én,az előttem szólókhoz csatlakozva,kevésnek tartom. legalább olyan 55 kiló lenne a jó, nekem legalábbis a 160-as magasságomhoz az 53 passzol,akkor érzem magam a tánc meg a futás mellett csinosnak,de nem gebének.
2011. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyeneket! Feltűnési viszketegségben szenvednek, előadják az ártatlant, hogy iylen-meg lyan kövérek, közbe tudák magukról hogy soványak, csak azt várják, hogy ezt más is mondja nekik!
2011. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lefogy a cicid es utana meg mesz plasztikaztatni.
2011. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még fogyhatnál. Mondjuk 49 kilót.

Nagyon hülye vagy, csontváz gizi.

2011. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!