Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 eves, 169 cm es 65 kg...

17 eves, 169 cm es 65 kg vagyok. Eleg eros csontozatu. Hasam lapos de szelesebb vagyok. Mit tegyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Kozeleg a nyar es en rostellem magam ilyen hajasan. Mit egyek h ne hizzak hanem mar vegre fogyjak? Epilepsia betegsegem van es meghozza epekoveim isvannak. Nagyon csalodott vagyok.
2008. febr. 9. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért is vagy csalódott. Ha erős csontozatú is vagy, akkor annyira nem lehetsz HÁJAS 65 kilósan. Ha csajszi vagy, akkor csak örülhetsz a szélesebb medencecsontnak. Mert ugye azon a medencén egyszer egy gyereknek kell majd kijönnie...
2008. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A sport és az egészséges étrend csodákra képes.

Mind az epekő, mind a kövérség szempontjából. (Az epekő gyakran a koleszterinben gazdag étrend miatt alakul ki. Évek alatt.) A mozgáshiány és az egészségtelen étrend bizony betegséget okoz. (Persze lehet, hogy nem attól van epeköved, de igencsak közrejátszhat.)

Nem tudom, hogy mennyit mozogsz, de az írásodból az tűnik ki, hogy szinte semmit. Itt az ideje, hogy belekezdj. Javaslom a futást, gimnasztikát, túrázást, de leginkább az úszást a te esetedben. Na meg a falánkság és a túl sok koleszterint tartalmazó ételek mellőzését.

(A betegségek nagy részét önmagunknak köszönhetjük...)

2008. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!