Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni! Sportosab...

Le szeretnék fogyni! Sportosabb akarok lenni! Hogy ne rontsam el? (16/L)

Figyelt kérdés
Ha kicsit is rossz kedvem van, direkt elrontom, hogy mégrosszabb legyen. (egyébként depressziós vagyok, nem tudom hogy ennek van e köze hozzá) nMár vagy 200x határoztam el hogy lefogyok.. ja nem is mert minden reggel eldöntöm.. :( Elegem van ebből. Néha 1-2 órán keresztül olyan lelkes vagyok, aztán történik valami, és bumm már megint eszek és megint újjabb 2 dkg.. Úgy érzem, sose leszek képes rá. Mit csináljak?
2011. ápr. 6. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

keress valami célt, hogy miért fogyhatsz le, és az nagyon tudja benned tartani a lelket.

Nekem is így sikerült. Mindig le akartam fogyni, de feladtam, halogattam. Aztán egyszer végig gondoltam, miért is lenne jó lefogyni, megtaláltam a választ, és azóta ezt tartom szem előtt.

2011. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmit, ehhez sok sok sok akaraterő kell.
2011. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!