Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes változtatnom a futási...

Érdemes változtatnom a futási szokásomon?

Figyelt kérdés

A Margitszigeten szoktam futni 1 kört (5,3km körül). Ezt olyan 20-25 perc alatt teszem meg úgy, hogy nem kell még kapkodnom a levegőt, de azért leizzadok. Mivel vékonyítani és formálni szeretném a fenekemet, combomat, érdemes lenne lassabban futnom, hogy több ideig tartson a futás (mondjuk 40 percig)?

19/L


2011. ápr. 6. 20:43
 1/6 bix ***** válasza:

vékonyítani és formálni...


ezt valaki kérem tényleg komolyan mostmár írja le nekem értelmesen hogy mi az hogy formálni??? de tényleg. van fogyás és van az izom felépítése. a kettő ellentétes folyamat.


a vékonyításhoz emeld a tempót, a pulzusod legyen magas, lehet intervallumosan is csinálni, sprint kocogás kombóval.


ha izmot akarsz építeni akkor vennék valamennyit vissza talán a tempóból, de a mostani tempó bőven elég kéne legyen, és mehet akár két kör is.


a kettő között a különbség a kaja kéne legyen. fogyásnál ch visszavesz, amikor az izmot építed akkor viszont megtolni...

2011. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egy kör nagyon megfelelõ, tornàzzàl mellette, sokkal jobb eredményt fogsz elérni.
2011. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tornázom is, capoeira és Rubint Réka. De úgy értetted, hogy futás után kellene még tornáznom vagy egyik nap ez, másik nap az? Mert én váltani szoktam, egyik nap csak egyiket csinálom. Érdemes lenne mindkettőt?
2011. ápr. 6. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem futàs utàn nagyon jó a torna, én igy csinàlom, fellazit mindent.
2011. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, milyen magas vagy és hány kiló? Csak hogy tudjuk, kb. mit szeretnél formázni.
2011. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

162/55

Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, nem is várok csodákat, de leginkább a combommal vagyok elégedetlen.

2011. ápr. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!