Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A görkorizás jó alakformáló?...

A görkorizás jó alakformáló? és melyik testrészemet formálja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Igazából az egész testet alaposan átmozgatja,az sosem jó ha egy adott testrészt agyon hajszolsz a fogyásért,formálásért.pl:ha a pocakról akarsz fogyni nem szabad 100-200 felüléseket megcsinálni,mert annál rosszabb.
2011. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is átmozgatja, formálja a testet. Főleg a lábakat, combot, de farizmot, és a törzsön lévő harántizmokat is az egyensúlyozás miatt.
2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:
66%

pl:ha a pocakról akarsz fogyni nem szabad 100-200 felüléseket megcsinálni,mert annál rosszabb.


krisztike: mert neked soha nem mondta anyukád hogy helyi fogyás nincs ugye? hasról fogyni nem fog tudni. te sem tudsz. én sem. hasazással meg főleg nem. vagy te tudsz csak fenékre hízni? ha tudnátok mellre hízni akkor már rég világbéke lenne. de nem lehet helyileg hízni sem, így a fordítottja sem igaz.


görizés lehet jó, alsótest, és törzsizmokra ismán jó, de a karodat is megmozgatja.

2011. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
kedves előttem (le)szóló:épp azért írtam példának a felüléses dolgot mert tudom,hogy helyi fogyás nincs...nem is értem minek írtál,semmivel hasznosabbat nem írtál nálam csak inkább engem akartál "leégetni",hogy hülyeséget írtam vagy mi?!!Ásd el magadat,tudod ha normálisan nem tudsz írni akkor inkább ne is tedd meg!kösz..
2011. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!