Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a kérdésem, h szeretnék...

Az a kérdésem, h szeretnék lefogyni 10kg-ot és ezért hetente járok el 2x alakformáló tornára és vettem egy szoba biciklit is, de ugyanugy eszek mint eddig, akkor mennyit kell bicikliznem naponta kb? Olvastam valahol, h napi fél óra, de az nem kevés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha a napi kajád egy fél disznóból ,mákosbejgliből és csokiból áll akkor kevés.

Attól függ mit és mennyit eszel.

2011. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Reggelire eszem pl. müzlit v szendvicset,délben amit fözött édesanyám(pl lecsó,tökfözelék, chilis bab) utána este pl ami van(melegszendvics,bundás kenyér) egy tök átlagos kaja rend.
2011. szept. 23. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor átlagosad reformáld is meg gyorsan, mert este benyomni a zsírban/olajban sült kenyeret például minden csak nem diétás. Estére egyél zöldséget, húst.
2011. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

hmmm....akkor nem igazán jó. Ilyen kaja mellett komolyan kellene edzened ,nem tudom pontosan megadni mert te sem adtál pontos adatokat de kb heti 5x 60pert kardio + 2x súlyzós edzés.

De inkább én a kajálást is változtatnám. Mert ha semmennyire nem figyelsz oda,akkor nem fogsz fogyni.

2011. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mennyi kalóriát vigyek be a szervezetembe a sportolás mellett,hogytényleg tudjak fogyni? kinyomtattam egy kalória táblázatot,igy könyebb lesz arra is oda figyelnem.
2011. szept. 23. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:

" Mennyi kalóriát vigyek be a szervezetembe "


Minél kevesebbet,ha tényleg le akarsz fogyni,akár 1500 is lehet.

2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Beírod a keresőbe, hogy alapanyagcsere, vagy kalórabevitel, és számos olyan oldalt fog kibodni, ahol beírod a súlyod, korod, esetleg magasságod, mozgásintenzitásodat és kidobja, hog yneked a létezéshez mennyi kalória kell. Ha fogyni akarsz, akkor ehhez képest kb. 3-4 száz kalóriával kevesebbet kell enned. És az adott kalóriát, pl. az 1500 -at (ha annyi jön ki) napi 5 étkezésre érdemes lebontani, mert így a sok kicsivel gyorsítod az anyagcseréd. Ha koplalsz, akkor az anyagcsere lelassul, és az nem jó..

Amit nagoyn szeretsz de hízlal, azt inkább edd meg reggel vagy ebédre, de tényleg a vacsi, ill. a 6 utáni étkezés már legyen szerény, lehetőleg gyümölcs, vagy hús is lehet, de a köretet cseréld le salátára. Az nem hízlal, még lúgosít is ( a savasító húshoz kell is).

Igyál sok folyadékot, napi 3 litert, ez eltelít, és kell a bőrödnek, hajadnak, körmödnek.

a mozgás nagyon jó, nekem is van sok RRéka, Bíró Ica dvd-m, én szeretem ezeket csinálni, sztem formás, nőises alakot csinálnak (én lenézem a tápos-tömegnövelős gyúrós embereket, mennének árvízkor inkább zsákot pakolni, attól lennének igazán izmosak..). A bicikli is hazsnos, de ha teheted inkább szabadban bicajozz.

2011. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh,köszi!!! Nagyon jó kifejtettél mindent,ez tetszik! :)
2011. szept. 23. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! ahogy előttem szóló írta, 3-400 al kell csökkentened a kalória bevitelt,és szánj egy kis időt arra,hogy megnézd mik tartalmaznak alacsony kalóriát mégis laktatóak.

Figyelj oda,hogy sok fehérjét egyél(legjobb forrása ennek szerintem a tojás) ami kitűnő diétás reggeli:)

Nekem is szoba biciklim van én a következőképp szoktam.

Heti 3x letekerek 45-50 percet. Ez állandó! De elhatároztam,hogyha úgy jut időm naponta tekerem még egy kis gyenge 15-20 percet (ez általában függ,hogy mennyit kell tanulnom vagy perpillanat csak hagyjanak békén életkedvemben vagyok-e) Ez a 15-20 perc nem éget komoly kalóriát,a zsírégetést sem indítja be,de ez egy kellemes mozgás a mindennapokhoz,a nyirokkeringésnek pedig jót tesz,hogyha minden nap mozogsz vmit.(főként,futás,bicikli)

De úgy próbáld beosztani,hogy neked kellemes legyen. Viszont a fogyáshoz heti háromszor legalább egy 40 perces biciklizés kéne:)

Az alakformáló torna emellé pedig nagyon jó. Én is végzek ilyen gyakorlatokat,csak én itthon.

Sok sikert!

2011. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fölösleges kalóriákat számolgatni. A legtökéletesebb aranyszabály: Egyél kevesebbet. A nagytányér főzelék helyett kistányér, a három szelet kenyér helyett egy, egyszerűen edd a felét annak, amit eddig. Vagy a harmadát. Ugyanis Alapvetően sokkal többet eszünk, mint amennyire szükségünk van (általában). Finomított szénhidrátból meg pláne, úgyhogy hagyd el a cukrot, ahol muszály, egykis méz segít, és a lisztet is csökkentsd. És ennyi. Fogyni fogsz, ha hozzászoksz, és nem rontod az átlagodat nasikkal...:)
2011. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!