Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekből a testrészekből...

Ezekből a testrészekből szeretnék lefogyni. (kép) Milyen mozgásgyakorlatokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
zölddel a kevésbé problémás narancssárgával pedig a nagyon problémás területeket jelöltem be. Kérlek segítsetek ahol a narancssárga van onnan eddig sehogy sem sikerült leadnom.
2011. ápr. 11. 14:53
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 11. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép alakod van, nem kéne leadnod semmit. Egyébként NINCS helyi zsírégetés, naponta kb. 50 olyan kérdés érkezik, hogy innen meg innen hogy lehetne lefogyni...ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz. Kezdj el futni, sokkal edzettebb és jobb kedvű leszel, és igen, a narancssárga területekből is fogyni fogsz.

Ezt olvasd el: [link]

2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a problémás területeim :) Vannak kifejezett gyakorlatok de igaza van az előző hozzászólónak, hogy a fogyás az egyenletesen történik.

Pl nekem az oldalháj a halálom, de vannak kifejezett gyakorlatok:

1. Állj terpeszben egyenes háttal, tárd ki oldalra a karjaidat és csinálj úgy, mintha tologatnál valamit balra-jobbra, egész mélyen és csak a derekaddal dolgozz! Mintha odaragadtak volna a lábaid a talajhoz.

2. Tedd egyik kezed a tarkódra másikba ragadj meg egy súlyzót (én 2 kilóssal csinálom) ugyanúgy terpesz állás egyenes hát, csak a derekad mozgatod: ameddig csak tudod leemeled a súlyzót majd visszahúzod. Mindkét oldalra.

3. feküdj a földön az oldaladra, kartámasz, lábaidat húzd fel olyan pozícióba hogy könnyedén fel tudd magad emelni a derekaddal és vissza.

Ezek hatásosak..

Belső comb:

Jó ha van lábsúlyod vagy gumiszalagod azokkal hatásosabb:

1. oldaladon fekszel a felső lábad hajlítva alatta lévő nyújtva és emelgeted erőből nem lendületből

2. ugyanez csak előre emeled a lábad és úgy

3. hátadon fekve lábaidat felemeled és széttárod majd vissza, csinálj belőle lassabb majd gyorsabb tárogatást

4.Ugyanez a póz csak behajlítod a lábaidat, bokáidat összezárod és csak a térdeiddel tárogatsz - baromira hatásos.

Csípő:

1. oldaladon fekszel előrebillented a csípődet (figyelj rá hogy ott maradjon) lábaid nyújtva és a felsőt emelgeted

2. Ugyanez a póz: a felső lábadat magadhoz húzod és vissza

3. ugyanez a póz: magadhoz húzod a lábad és és onnan előre rúgsz (ez nagyon nehéz tud lenni)

Plusz még ami szerintem jó, de az az oldalsó farizmokat is edzi: kéztámaszba lemész és oldalra emelgeted a lábad hajlítva.

A térdhajlatodat is láttam megjelölve, az szerintem úgy fog fogyni ahogy befeszesedik a belső combod meg esetleg a vádlid. Vádli edzés meg baromi egyszerű: lábujjra emelkedsz úgy maradsz pár mp-ig majd vissza és megcsinálod sokszor.

Ha egyszerű ember vagy, akkor elmégy rendszeresen futni minden nap egy kicsivel tovább bírva és egyszerű gyakorlatokat csinálsz: felülések, törzsemelések, fekvőtámaszok, guggolások, lábujjhegyre emelkedések, stb.

Remélem tudtam segíteni.

Sok sikert!

U.i. szerintem sincs baj az alakoddal.

19/L

2011. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nincs helyi zsírégetés, de valahonnan könnyebben eltűnik a felesleg. Nálam pont fordítva van a zöld és a narancssárga, nekem combból és fenékből ment legelőször, a csípőm és a hasam változatlan:( Legalábbis nekem úgy tűnik.
2011. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bomba alakod van, sehonnan ne akarj fogyni!
2011. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy önképhibás kamasz :D Nagyon jó. Én a helyedben inkább azon paráznék, hogy hogyan lehetnék nőiesebb, nem azon, hogy hogy kéne lefogyni. Így is elég vékony vagy. Nincs segged, nincs melled, se pocakod, se semmid. Ennél vékonyabban már undorító lennél, viszont 6-7 kilóval nehezebben lehet, hogy vonzóbb lennél. De te tudod.
2011. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rubint Reka : Van 5 perced? (ird be youtubba)
2011. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!