Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás?

Ultrahangos zsírbontás?

Figyelt kérdés
Probálta már valaki, tapasztalatok?
2011. ápr. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen.Szuper.Ha szerencséd van,akkor ki tudsz fogni valami jó kis akciót,amikor a 10. alkalom után kapsz egy 1 alkalomra szóló ultrahangos agysejtszaporító kezelést.
2011. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pénztárcád biztos jóval vékonyabb lesz tőle.
2011. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez működne, nem lenne kövér ember :p
2011. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki volt ilyenen (nővére kozmetikus vagy mi, ingyen csinálta neki). Nem volt sok feleslege, csak hasa volt. 2x volt ilyen kezelésen, és tök lapos lett a hasa.


Bár én nem hiszek ilyenekben, de ez van.

2011. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már a "ha ez működne nem lenne annyi kövér ember" szlogent,mert már herótom van tőle...:) Ismerek több olyan embert akinek működött.Csak hát ezt nem tudja mindenki megfizetni! Pláne ha nagyon sok feleslege van valakinek.
2011. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyakor ***** válasza:
Érdekes, világbajnoki versenyre készülő testépítő és fitneszversenyzők diétás programjában sem szerepel az ultrahangos "zsírbontás" pedig szerintem ők meg tudnák fizetni, hisz nem 10ezres nyereményekért szállnak harcba :) Ha le akarod dolgozni azért tenni is kell valamit.
2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, hiszen miért is dicsekednének vele? Nekem otthoni ulrahangos zsírbontó gépem van (Forever Slim), és pont azért, mert így csak én tudom, mitől lett normális a combom és a fenekem!!
2012. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!