Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemtudom magam rávenni a...

Nemtudom magam rávenni a fogyókúrára, vagy nem tudom betartani mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komolyan jóljönne pár tanács vagy bármi.(Bunkók kíméljetek!Köszönöm)170 cm vagyok és 73 kg
2011. ápr. 12. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon tudsz mit csinálni, mert más nem fogja betartani helyetted... és nem bunkóságból mondom, hanem mert én is ilyen vagyok. Pár hétig megy a normális diéta, az edzés is csak pár hétig, max így 2-3, és a durva az, hogy ennyi idő után is látom az eredményt, mégsem motivál, még ez sem. Én most pl megkértem a barátomat, hogy figyeljen rám oda, sikerült vele megértetnem, hogy ez fontos nekem, és eddig működni látszik, bár a két héten belül vagyok még. :D Esetleg valami ilyesmi, nem tudom.
2011. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha tényleg be akarod tartani, akkor én életmód váltást ajánlok, legalábbis én így csinálom, eldöntöttem hogy nem fogyókúrázok hanem mostmár így fogok étkezni, ha okosan csinálod még éhes se leszel! Jó a csokit meg a nasit nehéz elhagyni de 1-2 hétig nem eszed egyáltalán és nem fog hiányozni, a többi kajára meg csak figyelni kell, én mikor nasit kívánok vagy este éhes vagyok, akkor vagy iszok egy jó nagy bögre fogyi teát, vagy elrágcsálok egy répát, almát, karfiolt (én az összes zöldséget szeretem nyersen) de néha még így is elcsábulok főleg mikor a kislányomat etetem mindenféle finomsággal, egy egy falat becsúszik de ha a többi étkezést nagyjából megállja az ember akkor lesz eredménye, ja és sok mozgás, gyaloglás, futás, aerobik, én görkorizok, kertészkedés stb.
2011. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ=)
2011. ápr. 12. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele pár hónapja, de azóta valahogy megjött az eszem. Elegem volt a 2-3-4 hetes diétákból, meg hogy folyamatosan éhes vagyok. Ezért úgy döntöttem, hogy életmódot váltok. Elég volt a folyamatos pizzázásból, nassolásból, fehér kenyérből. Egy szóval minden egészségtelen ételből. Egyik napról a másikra döntöttem el. 3 hónapja nem eszem fehér kenyeret, lisztet, édességet, gyors kajákat, tésztát, olíva olajat használok, sok gyümölcsöt eszem és zöldséget, emellett fehérjedús ételeket. És láss csodát! Éhezés nélkül 3 hónap alatt lement 12 kg! Nem mondom, hogy nem volt nehéz megállni az evészetet, sőt azt is beismerem, hogy 3x 4x el is csábultam, és ettem mindent azon a napon, de ez van. Örökre úgysem lehet leállni ezekkel a bűnös élvezetekkel. Van hogy lecsúszik egy-két kocka csoki, vagy egy fagyi, de ennyit igazán megérdemlek. És persze a mozgás.. eleinte nagyon nehéz volt, a norbi fitness kick-box-al kezdtem. Mondanom sem kell, hogy 10 perc után kidőltem. De ma már simán megcsinálom. Ugyanígy a Rubint Rékás edzéseket. Minden nap mozgok minimum 40 percet. De ha kimarad egy nap, már rendesen hiányzik. Mostanában tervezem, hogy az itthoni torna után eljárok futni is egy fél órát. Hidd el, 3 hónappal ezelőtt úgy voltam vele, hogy" úristen, ennyit mozogni, én tuti nem bírnám" hisz világ életemben semmit nem csináltam ilyen aktívan. De áhh.. rendesen jó érzés. Engem az motivál, hogy látom a szép vékony lányokat suliba, meg a képeiket és na.. ki ne szeretne formás, vékony alakot. Meg persze a rucik, amiket nyárra vettem meg fogok még venni.. kis sortok, toppok, szoknyák.. nem beszélve a pasikról is... ;)Ajánlom, hogy nézegess közösségi oldalakon ilyen kis cicababákat, tuti elmegy a kedved a zabálástól. Én így tudtam magam rávenni. Remélem tudtam valamit segíteni...


19/L 164cm/61 kg

2011. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.ik vagyok, ez a cicababa nézegetés jó!!én is ezt csinálom, csak én a kedvenc sorozatomba nézem meg van egy nagyon csinos lány, mindig azt mondom magamba: te is lehetnél, de ha megeszed ezt a bundás kenyeret akkor nem leszel:)
2011. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hi-hi =)Jólvan köszönöm nektek.CSak nekem az szüleim azt mondják mindig h törődjek bele meg h nekem ilyen az alkatom és kész... :/És félek h hiába csináálom én sosem lehetek olyan szép vékony.Na meg az h a cici is leugrik egyből
2011. ápr. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!