Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gluténmentes diéta, esetleg...

Gluténmentes diéta, esetleg életmód valakinek bevált? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nehéz betartani?
2011. ápr. 12. 17:40
 1/8 anonim válasza:
100%
hááát...elsősorban lisztérzékenyeknek ajánlják,onnan tudom, hogy unokatesóm is az, és am én is megkóstoltam,de szerintem jó.Lehet lisztet, meg kenyeret kapni. Állítólag valamivel egészségesebb mint a nem gluténmentes kaja.Am ugyanolyan kajákat fogyaszthatsz.
2011. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lisztérzékenyeknek bevált. :D

Ha nem vagy az szerintem nincs sok értelme, pl. ők azt se ehetik, amikben nyomokban van glutén, az neked mit árthat?

Egyébként egy csomó kajából van gluténmentes, kenyér, liszt, keksz, mindenféle. Nehéz az lehet benne, hogy mindenen meg kell nézned, hogy nincs-e benne akár nyomokban glutén, egy csomó mindenbe tesznek, vagy ráírják hogy tartalmazhat.

2011. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :)
2011. ápr. 12. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fogyókúrás diéta!!! Nehogy elkezdd, mert egy grammot nem fogsz fogyni. Tudom, mert lisztérzékeny vagyok és ugyanannyi szénhidrátot, fehérjét, bármit eszem, csak nem búzalisztből, hanem kukorica, rizs lisztből. Ezzel is ugyanúgy el lehet hízni. Max annyiban fogyaszt, hogy mindenki ott zabálja előtted a csokis kekszet pl, neked meg csorog a nyálad. És ez rosszabb, mintha valaki önszántából fogyózik.
2011. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ez így már teljesen más fényt vet a dolgokra :S
2011. ápr. 12. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
azért fogsz fogyni, mert kdrága a gluténmentes lisztből készült cucc, meg kb sehol se lehet kapni.
2011. ápr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, de egészségesen szerintem a Paleolit diéta felé kacsintgass. És sok betegséget megelőzhetsz. Nagyon ajánlom! És nem fog a szervezeted semmiben hiányt szenvedni. :-) 22/L
2011. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A gluténmentes diéta is lehet fogyókúrás. Ha egyáltalán nem eszünk kenyeret a búzalisztet pedig zabpehelyliszttel helyettesítjük pl. rántásnál. Reggelire,kenyér helyett puffasztott rizs. Néha egy-egy lisztmentes süti,vagy csoki is belefér.

Inkább életmód, de nagyon hatásos és könnyen tartható:)

2012. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!