Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legkönnyebben...

Hogyan lehet legkönnyebben hátból, csípőből és combból fogyni?

Figyelt kérdés

főként gyakorlatok érdekelnek. diáta nem nagyon jönne jól mert így sem eszek sokat de mégis hízok.

68 kg vagyok és 166 cm


2011. ápr. 12. 19:18
 1/3 anonim válasza:
én hátamra hizok nagyon, meg a csipömön is van felesleg. foliázd be a hasad meg a combod, és csinálj felüléseket, majd fuss egy kicsit vagy bicajozz! emellett amugy sem eszel sokat, elmondásod szerint... én egy hét alatt másfél kilot fogytam. de sajnos hétvégén nem tudom megállni, igy mindig visszahizom:D.
2011. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nagyon egyet értek az előttem válaszolóval! szinte minden szavába igazság van. jó tanács!!!! a hétvégékkel tényleg vigyázz! :D
2011. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit égetsz akkor fogysz ez mindennek az alapja. Ha mozogni akarsz fuss biciklizz vagy sétálj, ha zsírt akarsz égetni, az 40perc folyamatos mozgás után indul be. Tehát 5-10perc futás szart se ér mert csak szénhidrátot égetsz, akkor inkább 50perc séta. Emellett sok fehérjét egyél, hogy ne veszíts izmot. Ha edzettebb vagy akkor keres rá az intervallum edzésre és az segít.
2011. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!