Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet a legkönnyebben/ha...

Mivel lehet a legkönnyebben/hatékonyabban fogyni? 17 L

Figyelt kérdés

10kg ot kéne fogynom,van rá időm :)

a sportolást ne írja senki ha lehet,mert minden nap van 2 órás edzésem és többre amúgy sem lenne időm

szóval étkezési tanácsokat szeretnék minél többet:)köszi


2009. dec. 4. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így ment:

Reggelire bármi, és bármennyi. Igaz. mindig próbáltam egészséges dolgokat enni (rozskenyér, túró, zabpehely, gyümölcs, natúr joghurt), de néha becsúszott egy kis süti. Ez azért is jó, mert ha anyukád süt, nem kell lemondanod róla, csak félretenned reggelig.


A suliba csak egy almát, narancsot körtét stb. viszek. Edzés előtt valami olyat, amitől nem vagyok tele, pl. diákcsemege, edzés után pedig már semmit, ha nagyon éhes vagyok, megeszek egy kefirt. Így szép lassan lementek a kilók.

2009. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Kedves 21.52-es gratulálok! Ezt az eszeveszett hülyeséget... A kedves kérdezőnek meg azt tudom ajánlani, hogy keresgéljen a neten, mondjuk bodybuilder.hu Itt mindent megtalálsz.

A fogyás vagy hízás baromi egyszerű dolog, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit felhasznál a szervezet akkor fogysz, ha többet akkor hízol. ELVILEG!!! Ugyanis a szervezetünk nem hülye... Ha koplalsz, akkor átáll túlélő üzemmódra, és lelassítja az anyagcserét! Így aztán maximum székrekedés lesz, meg ájulás. Napi 5-6 kis étkezés, az is legyen megfelelő táplálékokból, összetett szénhidrátok, jó minőségű fehérjék, többszörösen telített zsírsavak... Nézz utána, ha fontos neked, hogy lefogyj, akkor tegyél érte, és informálódj... De ne ilyen helyen ahol boldog-boldogtalan ossza az észt különböző hülyeségekről. Keress egy jó oldalt a google-n Mint mondtam, én a bodybuilder.hu-t ajánlom, ott rengeteg infot találsz.

2009. dec. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Semmi édesség 2 hétig,biztos kibírod én is kibírtam,reggelire zabpehelyek vagy barnakenyeres szendvics,suliba semmi ebéd párolt zöldség husival vagy és sallival,uzsi:alma és más gyümik ,és vacsi semmmi.És bármi sport futás ugrókötelezés,táncolás,tornázás.
2009. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!