Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki hízik, elvan hízva,...

Ha valaki hízik, elvan hízva, tulsúlyos akkor az mindenhova hízik?

Figyelt kérdés
Nincs olyan ugye , hogy hát én csak hasra vagyok elhizva...?:D Haverommal ezen veszekedünk... És ő állítja h elvan hiza... de a vádlija full izom 1 deka felesleg nincs neki rajta meg hogy a combján is csak kevés :D
2011. ápr. 12. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mindnehova hízik,mint ahogy mindenhonnan fogy.:D
2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan pontok ahova több háj megy, nálam pl ilyen a csípőm a felkarom és a combom belseje. Nem vagyok elhízva de van ott háj. Nézd meg Zalatnay Saroltát, tök vékony lábai vannak a testéhez képest, tudom nem igazi a melle, de azért hasa is van meg nem kicsi karja.
2011. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát amúgy nem teljesen egyformán. Fiúknál nem tudom, hogy van, de lányoknál nem egyforma. Például nekem főként combra meg csípőre megy, vastag a lábam, de vékony a derekam. A barátnőmnek meg a hasára megy, neki vékonyabb lábai vannak, de nagy a hasa meg a melle. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy Csak oda hízik, hanem hogy Főként oda.
2011. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromság aki azt álllitja h egyformán.Hány olyan ember van akinek vékonyak alábai de felsőteste zömök és fölös van rajta vagy vlkony láb nagy seg.g.Esetleg vékony felsőtest aránytalanul vastag combok és altest,szóval biztos h a gének is közrejtszanak abban h ki hova hizik.Ezáltal a fogyásnál is sokszor elöbb lejön mindenhonnan csak onna nem ahnnan a legjobban kéne(a kritikus helyekről).Amúgy hiába mondja pár ember h helyileg nem lehet formálodni,ugyanis ha mondjuk sportal valaki nekiáll és hasra elkezd mozogni akkor igenis lehet szép hasa vagy combja,nem kell feltétlen fogynia is más testrészről.Amúgy van olyan föleg aki sportolt h mondjuk a lába izmos,de hasra felszedett kis fölöst és egyéb.
2011. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol nagyobb lesz a hájréteg, de persze attól még nekünk is vannak olyan helyek, ahova több jut. Nekem pl. a hasam ilyen.
2011. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire mindenhova hízol, de vannak részek, ahova jobban.
2011. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!