Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elmulasztani a...

Hogy tudnám elmulasztani a puffadást?

Figyelt kérdés

Próbálok minél kevesebbet enni és minél több zöldséget. Délután már alig eszek valami, este meg már semmit, vagy ha nagyon éhes vagyok akkor tejet iszom. Inkább délelőttre hagyom az evést. Sok vizet iszom.A hasamból szeretnék leadni leginkább, meg a belső combomból. Ha tényleg figyelek az étkezésre tök lapos is tud lenni a hasam. De most viszont úgy fel vagyok puffadva. Komolyan mondom mintha terhes lennék. Elég rég küzdök székrekedéssel. Most is 4 napja voltam wc-n, akkor is csak egy kicsi volt. Ha elmegyek wcre akkor is fél órát szenvedek és kemény. Most ettem sajtot, rá pár kanál szilvalekvár, rá tej és rá víz. Egyenlőre még semmi hatás, de rendesen fáj és feszül, görcsöl a hasam baloldalt. Mit csináljak?:S

15L


2011. ápr. 13. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát arra akartam kilyukadni, hogy inkább puffadt és kemény a hasam mindig, mint hájas. Úgy érzem így soha se lehet lapos a hasam, akármennyire figyelek az étkezésre és a mozgásra.
2011. ápr. 13. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:
A koplalás sajnos ilyen, az ember keveset eszik, így végtermék sincs sok. Egy él zabkorpát, jó ballasztanyag.
2011. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*egyél
2011. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne egyél lisztből készült ételeket (kenyér, zsemle, kifli, kalács, sütik, stb) amiatt köt beléd a szar.
2011. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is ez a problémám. legalábbis ez volt.

pár tanácsot tudok adni.

1. fogyókúrát felejtsd el, jöhet a jótbevált életmódváltás napi 5szöri étkezéssel(gyümölcs, húsok, magvak, fehérje)

2. nah igen a fehérje. a fehérjehiány miatt puffadt a hasad. gondolj az afrikai gyerekekre, mindenük halál vékony a hasuk meg fel van puffadva(tele van vízzel a belek közti szövet) ők se jutnak gyakran fehérjéhez.

3. igyál sok vizet, én teát szoktam édesítóvel, napi 2-3 litert ez majd begyorsítja az anyagcseréd.


ja és a délelőtti kajálás jó de ha este betolsz egy répát meg egy pohár tejet nem lesz bajod.


model vagyok, ilyen téren bízhatsz bennem ha kérdésed van írj privátot

2011. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Darcy01 ***** válasza:

Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, és igyál sok-sok vizet.

Tudom még ajánlani a Győri Édes Zabfalatok nevű kekszet, tele van rostokkal, segíti az emésztést.

2011. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!