Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alapos rendszeres beöntéssel...

Alapos rendszeres beöntéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagyon. Viszont a bélflórádat egy életre tönkreteheted.
2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Peeersze. Meg kiirtani a bélbolyhaidat.

Egyél inkább egy picivel kevesebbet, mint eddig és a nassolás merüljön ki egy kocka csokiban vagy 10 szem mogyoróban.

2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először nekem is furcsán hangzott, csak a neten találtam egy ilyen cikket.
2011. ápr. 14. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:

neten bármiről találsz cikket.és az ellenkezőjéról is.

De soha nem értettem meg, hogy miért kell valamit megenni (ráadásul drága pénzért) majd még drágábban megszabadulni tőle. Akkor már egyszerűbb nem megenni.

Ha elkezdtem hízni, akkor kevesebbet ettem. ha sovány voltam,akkor többet. és világ életemben sportoltam.

ez olyan egyszerű.

és akkor csinálnak ennek ideológiákat és diétákat és kúrákat és.....

pedig olyan kövért még nem láttam aki 1000 kalórián ne fogyott volna. még a pajzsmirigyes, ödémás, nem tudom milyen hormonbeteg is lefogy.

2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
linkeld légyszives
2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ultimate survirbe bear grylls megcsinálta. ha csak szennyezett víz van a környéken meglehet csinálni mivel a végbeled szépen felszívja a vizet szal kiszáradni nem fogsz. am kizárt dolog h elkezdesz fogyni tőle
2011. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ő nem azért csinálta, hogy fogyjon, hanem mert a saját maga által gyártott tutajon a tenger közepén nem volt elég édesvize. Így a bélhámján keresztül tengervizes beöntéssel pótolta a vízveszteségét.
2011. ápr. 14. 20:42
 8/9 A kérdező kommentje:

18:58, válogass!

[link]

2011. ápr. 14. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet! (rata@vipmail.hu) Ebben nem csak a laxificandum eltávozása miatt létrejött súlycsökkenésnek van szerepe, hanem még a Kerben hatásnak, és az alapos kikényszerített mozgásnak is. És amennyiben nem válik napi rendszeressé a dolog, akkor bizonyos óvórendszabályok betartása mellett nemcsak veszélytelen, hanem fölüdít frissít és fitté tesz. Nem véletlen, hogy éppen Marilyn Monroe-t citálom. (rata@vipmail.hu)
2012. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!