Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ektomorf testalkatot lehet...

Ektomorf testalkatot lehet úgy edzeni 14 évesen hogy ne legyen semmi bajom? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe és szeretnék röplabdázni, de addig is szeretnék eddzeni rá a nyáron. Sajnos elég gyenge a térdem és a bokám, futni alig bírok emiatt. Szobabiciklizni szoktam itthon egy órát minden nap, plusz tornázni szoktam néha súlyzóval néha anélkül. Nem akarok fogyni ne értsetek félre, csak szeretnék izmosodni.
2011. ápr. 15. 16:46
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Javaslom neked a Fegyencedzés című könyvet. A lényege, hogy csak testsúllyal, a lehető legaprólékosabb fokozatossággal erősít, melynek végeredménye egykezes fekvőtámasz kézen állva (jó pár év). A fokozatos megterhelés hozzászoktatja, és erősíti az ízületeket, még a sérülteket is. Nem bonyolult, 6 gyakorlat van benne, egyenként 10 fokozattal (fekvőtámasz, húzódzkodás, has, guggolás, kézenállás, híd). Azért egy dokival beszélj előtte.

2011. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom terjed a Fegyencedzés:).

Én is csak ajánlani tudom.A problémáid megoldásához is illene.

2011. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, el fogom olvasni :)
2011. ápr. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!