Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom és...

Mennyit kellene fogynom és hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Csípő: 85

Derék: 65

Mell: 75


165cm/54kg

16/L


2011. ápr. 16. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

menj a hülyeségeiddel máshova. vannak, akiknek tényleg fogyniuk kell, máshol reklámozd magad.

lehet lepontozni.

2011. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én tényleg úgy gondolom, hogy fogynom kell!
2011. ápr. 16. 21:53
 3/7 kisnita ***** válasza:
100%
nem kell fogynod!
2011. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de felesleg van a csípőmön...
2011. ápr. 16. 22:43
 5/7 Darcy01 ***** válasza:

Én is hasonló lehetek, mint te. Csak a csípőm szélesebb egy kicsit, kb. 90 cm, és szerintem a derekam is több egy kicsit.

Én is az örök elégedetlenek táborát erősítem...:-(

Nekem mindenki azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok, és valóban S-es ruhákat hordok főként. Én 24 éves vagyok.


Nem kell fogynod egyáltalán, inkább végezz erősítő gyakorlatokat, amitől formásabb leszel és jól is fogod magad érezni:-) Én hasra, lábra és popsira szoktam "gyúrni":-)


Egyébként magammal én is 1000-szer kritikusabb,szigorúbb vagyok, mint másokkal.

2011. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

85-ös csípőn hol van a felesleg?

(Bocsi, csak én meg nem tudom elképzelni, mikor a modelleknek is kb 88-90 cm szokott lenni...)

2011. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idióták vagytok... milyen felesleg?!!!! ostobák... aki 165 centi és mondjuk 95 kiló,annak van felesleg a csípőjén...komolyan,el van torzulva az önképetek a sok baromság miatt,amit elhisztek,hogy manapság a csontsoványság a menő.menjetek pszichiáterhez,de komolyan...
2011. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!