Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért tilos súlyzós edzés...

Miért tilos súlyzós edzés előtt aerob edzést végezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tilos, csak 2 ellentetes dolog.

Ha tomeget akarsz novelni akkor nem ajanlott mert az aerob edzes szalkasit, de ha nem tomegezel akkor meg jo bemelegites is a mozgas a sulyzos gyakorlatok elott.

2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én zsírt szeretnék égetni, hogy fogyjak, nem vékony akarok lenni, hanem formás. Szeretném, ha lenne rajtam izom, de ne legyek kigyúrva. Rubint Réka nekem már túl izmos.
2011. ápr. 18. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint lany vagy. Legalabbis meg sem fordul a fejemben, hogy fiukent Rubint Rekahoz hasonlitod magad. :)

A kerdes ott kezdodik, hogy milyen alkatu vagy. Ha van rajtad felesleg es azt akarod ledolgozni, vagy vekony vagy es felszedni izmot, vagy sulynal maradni csak minosegibb formaban.

2011. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyt: Ha fogyni akarsz es izmosodni akkor elengedhetetlen a mozgas, mert a zsir attol eg. Szerintem pont megfelel a mozgas es sulyzos edzes kombinacioja, de nem szukseges egy nap a 2-t. Lehet egyik nap aerob edzest csinalni, a masik nap sulyzozni, de az is jo ha minden edzes elott futsz egy kicsit bemelegites keppen.

Kevesebb szenhidrat bevitel, esetleg protein ital fogyasztasa, ami segit az izom epulesben.

2011. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok.:)

Köszönöm a segítséged, a tanácsod megfogadom. 170 cm vagyok, februárban még 80 kg voltam, most 74 kg, a kítűzött cél a 62 kg. Szóval még bőven van mit leadnom, de menni fog.

2011. ápr. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!