Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok és 59kg. Főleg a...

160cm vagyok és 59kg. Főleg a fenekemre és a combomra hízok de van egy kevés felesleg a karjaimon és a hasamon is. Mennyi kb. az ideális testsúly a magasságomhoz? Mennyi idő után tudnám leadni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ideális súly attól is függ mennyire vagy izmos. én 158 centi vagyok és 48-49 kiló, nekem ez az ideális. de pl jópár éve 52 kiló voltam mikor sokat sportoltam és akkor is nagyon jó alakom volt.
2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hány éves vagy. Szerintem ez a súly ideális, mondjuk én 160 centi vagyok és 58, egy egészen picike felesleg van a csípőmön,de nekem tetszik és a férjemnek is, úgyhogy marad... :D

Egyébként mindig azt mondták nekem,hogy az 55 kiló a legideálisabb,de ebben nem nagyon hiszek.Az az ideális,ami neked tetszik! Ha pedig fogyni akarsz,szerintem 2-3 kilónál többet nem szabad,az meg némi odafigyeléssel a táplálkozásban simán leszalad egy hónapon belül, meg ha naponta bringázol egy órát a szabadban...a lényeg,hogy ne kínozd meg sanyargasd magad eszetlenül!

2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ugyanekkora vagyok, kb 53 kg az ideális. Én úgy lettem 52 kiló, hogy mindennap edzek, futok, leginkább korcsolyázok és este hat után nem eszek, valamint zsírosakat nem eszek. Ha így folytatod, akkor kevesebb, mint két hét, sok sikert hozzá :)
2011. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!