Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok jelentősen...

Miért nem fogyok jelentősen amikor nem eszek mást csak salátát már 4 hete? !

Figyelt kérdés
Igaz én nem 90 napos diétán vagyok,de már 4 hete fogyózom és a súlyom csak 3 kilót csökkent durván,holott nem eszek mést csak salátát és almát..Vajon mit rontok el?Lehet hogy mivel nem viszek be elég fehérjét a szervezetem átváltott égető üzemmódról takarékra?:S Nektek mi a véleményetek?Hogyan tudnék még fogyni 5-6 kilót gyorsan?Vmi módszer?:) vmi hatékony tényleg jól jönne..köszi előre is:-)
2009. márc. 4. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen hülyeségeket ha abba hagynád és helyette eheztnél nyugodtan ámde mindennapos kemény sporttal kevernéd, talán eredménye is lenne ........
2009. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent nálad az hgy kemény sport?:)
2009. márc. 4. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a saláta és az alma nagyon hasznos ez igaz. de emellett fontos lenne, hogy vigyél be a szervezetedbe egyéb tápanyagokat is. Reggelire ehetsz teljes kiörlésű kenyérből, light sonkából készült szendvicset zöldséggel. Ebédre salival ehetsz csirkemellett vagy halat. Uzsonnára joghurt v gyümi és vacsira is vmi nem túl nehéz ételt. Fontos a sport is, napi 1 óra ideális lenne a diéta mellett. 4 hét alatt 3 kiló fogyás amúgy nem kevés. Heti 1 kg-nál többet nem egészséges fogyni. Az is befolyásolja, hogy mennyit adsz le, hogy mekkora súlyról indulsz. Sok sikert a fogyáshoz és csak okosan!
2009. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!Most hogy g mondjátok talán tényleg nem kéne annyira elégedetlennek lennem!:-)De mindenképpen a lehető leggyorsabban szeretnék megszabadulni a súlyfeleslegtől!
2009. márc. 4. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, mindkettőnek igaza van. Ha csinálsz a diéta mellett nap 1 óra gyors gyaloglást, jobb lesz az eredmény, ne gondold, hogy a 3 kg / 4hét rossz eredmény.
2009. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mibol fogyni, akkor nagyon lassu a fogyas. Marpedig ha eddig 3kg-t fogytal, es meg 5-ot szeretnel, az osszesen 8kg. Ez 2 honap alatt lemegy. Ez tenyleg nem sok. Sportolj, akkor jobban fog menni. De igy is jo a 3 kg, hiszen nincs is nagyon mibol fogynod!!!:))) Hany kg vagy, milyen magas?
2009. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
77%
Fogyókúra elött érdemes egy 3 napos tisztítókúra, ami gyógyteák fogyasztásából állhat, mellette ehetsz bio kölesgolyót vagy bulátát,hogy felszívja a gyomorsavat. A 3 nap alatt kiürülnek a méreganyagok,persze közben mozogni is kell mininum 40 percet naponta,izzadásig!Csirkét,halat mindenképp fogyassz,ne csak salátát,mert ha nem eszel fehérjét,akkor nem csak a zsírból fogysz,hanem izomból is. Pl. aerobikozz és ha utána nagyon éhes vagy,akkor egyél csirkemellet, az szépen be fog épülni az izomzatodba. Ha sportolsz,akkor ne ijedj meg a kevesebb fogyástól,ugyanis a zsírod csökken,de az izmod gyarapszik,ezért nem mutat a mérleg nagy változást,viszont a tükörképed igen!
2009. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Tisztítókúra? Piszkos a szervezete vagy mi? A gyomorsav folyamatosan termelődik nem lehet felszivatni egyik nap és akkor a másik nap nem lesz, vagy ha szerinted igen akkor hogyan lehetne utána tápanyagot emészteni? Még 1: A fogyás és az izomnövekedés 2 teljesen ellentétes biológiai folyamat együtt a kettő nem megy.
2009. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
53 kg vagyok és 170 cm..:-)
2009. márc. 6. 16:41
 10/10 anonim válasza:
100%

48 kiló akarsz lenni?

én annyi vagyok 168 cm-hez, de mindenki baszogat, hogy anorexiás vagyok... -.-'

szerintem inkább sportolj, mint fogyókúrázz. az egészségesebb.

2010. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!