Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat fogytam, de szerintem...

Sokat fogytam, de szerintem még mindig nagyon kövérnek látszom. Szerintetek? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval, egy éve kb. életmódot váltottam, igyekszem egészségesen enni, sokat sportolok. Fogytam is sokat, még tervezek is fogyni, de szerintem még mindig irtó kövérnek látszom, jobban, mint a kilóim alapján kéne, valahogy olyan aránytalan vagyok, vagy nem tudom... Szerintetek? Kb. hány kiló lehetek? 160 centi vagyok.

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 22. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Először is, gratulálok!

Bizony van rajtad, DE NEM SOK!

Én olyan 58-60 kilónak saccollak! Ha kb. ennyi vagy már csak 5 kiló zsírt kellene főleg sporttal leégetni magadról és nagyon jól nézel majd ki.

26.L

2011. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha te ezt kövérnek látod, kezdd fontolgatni a pszichomókust.


A kilóid meg ne nézd, mert az izom nehezebb, mint a zsír.

2011. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, aztán nyáron nevezz be egy strandszépségversenyre. Tuti, hogy megnyered.
2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Az elsőre ne hallgass, különben anorexen kinéző gebévé válsz. 5-6 kiló? Honnan? Ugyan már, élj úgy, ahogy eddig, valamennyi zsír pedig szükséges.
2011. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a fogyásodhoz! :) Szerintem most olyan 160/55 lehetsz, plusz-mínusz 2-3 kiló. Egyáltalán nincs rossz alakod, a hasad nagyon szép, talán a combodon lehetne még picit formálni. De 5 kilónál biztos nem kell többet fogynod :) És hajrá továbbra is!
2011. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Hát ez kövérnek már abszolút nem mondható!

Ez inkább olyan kis "husikás", de attól még szép, esztétikus.

Szerintem jó alakod van, csinos vagy. Gratulálok!

35/N

2011. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vááóóó köszönöm :) Azt hittem, majd jönnek a kommentek, hogy milyen dagi vagyok... Perpill úgy 60-1-2 kiló lehetek, és 55 alá szeretnék menni... De ugye nem látszom löttyedtnek? Mert mindennap tornázom és futok :)
2011. ápr. 22. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor igazam volt. Hidd el még bőven fogyhatsz 5 kg-t. Én 166 cm/55 kg vagyok és rajtam is van háj.
2011. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja és nem látszol löttyedtnek, picit kell még formálni, nem leszel gebe nyugi.
2011. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ránézésre 60 körül gondoltalak, nem vagy kövér. Sovány sem. Kicsit húsosabb, de látszik, hogy törődsz az alakoddal, sztem jól nézel ki.
2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!