Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május 1-ig hány kg-t lehet...

Május 1-ig hány kg-t lehet leadni?

Figyelt kérdés
Minden nap 30 perc mozgás (min.) + diéta. 165 cm és 54 kg vagyok (felnőtt)
2009. márc. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Heti 1 kg. 54 re nem hiszem hogy fogynod kéne.
2009. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Te mennyit szeretnél leadni 165 cm-rel és 54 kilóval? Nem hiszem, hogy kellene. Egyébként ez a diétától is függ. Napi 30 perc mozgás szerintem jó, de zsírégetéshez (ami nem hiszem, hogy neked kell) jobb lenne heti 2-3x egy óra kocogás vagy gyaloglás vagy valamilyen aerob mozgás.


A diétádat sem ismerem, de ne éhezz, mert a tested elkezdi leépíteni az izmaidat hogy fehérjét nyerjen, és kisebb lesz a súlyod, de gyenge és vézna leszel, ha pedig zsír is volt rajtad, az ott is marad.


Kövér embereknek könnyebb tanácsot adni, és nekik könnyebb is fogyni... Remélem nem akarsz sokat leadni. Nem hiszem, hogy 5-nél többet le tudnál adni, de annyit sem kéne. Persze lehet, hogy hülyeséget mondtam.

2009. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ulálá, ebből már nincs nagyon mit fogyni. Ha formátlannak érzed magad, inkább sportolj, erősíts. Nem csak kilót, hanem centiket adsz le és akkor szép izmos leszel, ahelyett hogy sovány piszkafa válna belőled.
2009. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ígyis biztos csinos vagy szerintem ne akarj fogyni. inkább formálódj és centik fognak rollad olvadni. pl R.Réka vagy B.Alexandra tornái nagyon jók!
2009. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!