Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cekla tenyleg ennyire hizlal?

A cekla tenyleg ennyire hizlal?

Figyelt kérdés
1 hete vacsorára (6 korul) megettem 10dkg ceklat és 20dkg sonkat, felment +3kgt a sulyom, és azota nem megy le. Tenyleg ennyire hizlalnak, es a kozeljovoben inkabb hanyagoljam?:S Azota nem birom leadni, pedig lassan mar koplalok.:SSS
2011. ápr. 24. 11:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ha ma meg holnap nem eszek semmit, akkor lemehet a felesleg?
2011. ápr. 24. 11:56
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A cekla nem hizlal, foleg nem 3 kg-ot 10 dkg-tol. A sonka csak egy ures kaloria, semmi hasszonnal. Azon gondolkodj, hogy kozben mibol csipegetsz, amit nem szamolsz be a napi etelbevitelben.
2011. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem a céklától híztál ennyit, az tuti. Lehet, hogy ettél valami mást, lehet, hogy vizet szedtél fel.


És nem, ha holnap nem eszel, attól nem fogsz fogyni. Akkor sem, ha egy hétig nem eszel, vagy három hónapig. Úgyhogy meg se próbáld. Inkább tarts egy zöldségnapot, vagy valami, de enni kell. Amúgy meg 3 kiló, melyik sarokba sz@rjak... ez tényleg ennyit számít? Ennyire unatkoztok? Nagyobb bajotok nincs?

2011. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, nicnsenek csipegetesek. Elmondom mit ettem aznap. Reggelire 3 szem abonett, paprikaval, paradicsommal. Utana 3 db alma, ebedre 10dkg csirkehus 3szelet kis kenyer (az a gyarikenyer), utana 2 db alma, es a vacsora az amit leirtam. Egeszen addig nem volt baj amig nem ceklaztam. Gyumolcsnapon tul vagyok es semmi.
2011. ápr. 24. 12:07
 5/22 anonim válasza:
Megettél 10 dkg céklát 20 dkg (2x annyi) sonkával, de szerinted a cékla miatt hízol. Anyám borogass...
2011. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen kajától nem hízol egy nap alatt 3 kilót. Ha sokat ettél, akkor amiatt vagy több kiló, hogy "tele vagy". Lehet, elromlott a mérleged. Vagy nem lehet, hogy lány vagy és menstruálni fogsz?
2011. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

hát ezen besírtam...:D:D

megyek inkább és megeszek 1kiló sonkát hátha hízok tőle vagy 5kilót...:D

2011. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
de jól rágd meg mert a sonka az üres kalória :DD
2011. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Neji ***** válasza:
H van itt ennyi fogyatékos?
2011. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"a sonka üres kalória" Ülj le debilke, egyes!

"10dkg cékla = 3kg hízás" Matek zseninek egyes!


a zőccségnapot, meg hasonló marhaságokat már nem is említem... anyám...

2011. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!