Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden percben eszek. Hogyan...

Minden percben eszek. Hogyan fogyozzak?

Figyelt kérdés
nem hizok,esetleg nagyon kicsit,vekony vagyok,nem szeretnek meghizni,ja azt ne irjatok,hogy ne gondoljak etelre,mert ha unatkozok folyton eszek,es akkor attol megnyugszok,en mar szinte beteg lehetek bele??
2008. febr. 12. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ételfüggő vagy... Régen én is az voltam. De mikor a 163 centimehz már 65 kg voltam, abbahagytam (nem kis akaraterő kellett hozzá!), mostmár szinte egyáltalán nem eszem. 45 kg vagyok, de még mindig kövér. Nem kell fogyóznod, csak ne egyél annyit. És ne juss el odáig, mint én...
2008. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért hülyeségeket ne írjunk. 45kg-mal nem hogy kövér vagy inkább sovány, ha annak érzed magad akkor menj orvoshoz mert beteg vagy.


Kérdezönek:

Nem vagy beteg, azért eszel mert unatkozol, van aki akkor többet cigizik.

Probálj olyanokat rágcsálni amiben nincs kalória, mint répa, vagy ezek az abonett kenyerek, meg ilyeneket. és mozogj, ha vékony vagy, akkor elég ha hétvégén egy jó kis biciglizésre mész, vagy most még korizni, vagy csak egy jó nagy sétára.

2008. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyél zöldségeket azokból nem tudsz annyit enni hoy hízzál!
2008. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a kényszeres evés. Én is így vagyok, már tinikorom óta. Én poénosan azt szoktam mondani, azért ez egy fokkal jobb mint az alkoholizmus. Én is azt mondom, hogy ne juss el odáig mint az első válaszoló. Az ő kényszeres evése szerintem egy kissé anorexiába ment át. Szerintem az se ideális. Inkább barátkozz meg a kajával és győzd le. Ne legyen központi téma az életedben a kaja. Se sok kaja, se minimális. És a súlyodat is úgy álítsd be magadnak, hogy ne hízz 80 kilósra, de ne is fogyaszd magad 40-re. Ha problémásnak érzed, szerintem keress egy jó dietetikust. Ő személyreszabott étkezést javasol majd neked.
2008. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindnekinek,segitetttettek
2008. febr. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!