Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal a szotyi?

Hízlal a szotyi?

Figyelt kérdés
Sokszor van nassolhatnékom, és most rászoktam a szotyira, HÍZLAL vajon? Nagyon?
2008. febr. 13. 12:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen, sok benne a zsiradék, ugyanúgy mint a mogyoróban. Attól még egyébként lehet egészséges, mert növényi zsiradék van benne (no persze nem túl nagy mennyiségben).
2008. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
hízlal, viszont nagyon magas a magnézium szintje, ami pedig jó.
2008. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én mértékkel ugyan de amit megkívánok meg is eszem. Úgyhogy most megettem egy egész zacskó szotyit a "bíztatásodra" :), és most olyan hányingerem lett,hogy az csuda!

Boldog babavárást! 8 hetes kismama

2008. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is kismama vagyok 22 hetes ezért is érdekelt.. :) nahát magnézium??? akkor azért kívánom.. épp magnézium hiányom van.. nagyon érdekes a szervezet ezt érzi? ;))) Tökjóóó
2008. febr. 13. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
szénhidrátnapon két evés közt ehetsz kb.20 szemet,majd igyál rá sok vizet,de ne legyen rendszeres
2008. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%

1 csomag szotyi (60 g) kb 300 kcal, vagyis majdnem annyi, mint egy tábla csoki.

Elég súlyos....de ha más bűnbe nem esel (nem nassolsz mellé zsíros kenyeret szalonnával), akkor szerintem nem katasztrófa.

Az a lenti 20 szemes vélemény elég kegyetlen.... :S

2010. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én1 háét alat 1 csomagot megeszk:Dez kb már 1 hónapja megy és semmitsem híztam:)igaz sportolok mellete de...:Da szotyi oylan mint a hamburger számomra:D egyszer elkezdem enni jóidejig nemtudom abbahagyni:D
2011. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!