Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat az edzésre, futásra, tornázásra?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy, olyan lusta vagyok.:(

Ha sikerül is rávennem magam a futásra, max 5 napig megyek és megunom, de utána másra sincs kedvem, mondjuk bicajozásra...


2011. ápr. 26. 21:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%
Engem is érdekelne más véleménye, mert én is ilyen vagyok. :S
2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mert nem elég ideig csinálod. Az első 20 perc nekem sem jó, ha épp nincs kedvem futni, de utána felszabadulnak az endorfinok (boldogsághormonok), és máris sokkal jobban érzem magam :D + büszke vagyok magamra, hogy karban tartom a testem. Ez pedig ösztönöz arra, hogy újra és újra elmenjek, ezért én régóta minden nap futok kb. 40-50 percet. Szerencsére meg is látszik :)


Sok sikert!

2011. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Hát, én 2o perctől többet nem birok futni, h úgyh nincs ideje felszabadulni a boldogság hormonoknak.:D

2011. ápr. 26. 22:04
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Én konditerembe járok meg néa futni és én kivagyok a pihenőnapokon(egy héten 3 edző nap van), mert nem mozogatok, illetve nem tanácsos.

Első alkalommal én is így voltam vele, de már alig várom hogy mehessek. Egyébként amíg én is itton próbálkoztam mozgással elég nehezen vettem rá maga, aztán így hogy eljár az ember megcsinálja becsülettel, legalább is én így vagyok ezzel.

2011. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig az hogy 20 percet nem bírsz futni, azzal nincs baj. Azzal kellene kezdeni hogy pl 10 perc séta, 10 perc gyors gyaloglás és a maradék időben futsz. Bemelegszenek az izmaid, ezzel is kalóriát égetsz.
2011. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%

mert én le AKAROK fogyni.. te akkor nem akarsz..

akaraterő kell és már mindent meg tudsz csinálni.

2011. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nem is azt irtam, h fogyás miatt szeretnék...nem akarok fogyni.

Cs jó lenne, m egészséges...

2011. ápr. 26. 22:25
 8/39 A kérdező kommentje:

15 percet sétálok, 2o percet futok, 15 percet sétálok... (15 percre van tőlem a focipálya)

De a gondom az,h nem tudom rávenni magam minden nap.

Jó ötlet az, h edzőterembe járni, igaz, h úgy könyebben is rávenném magam, de felénk nincs konditerem, falun élek.

Az is jó lenne, ha valakinek lenne kedve velem futni, de mindenki olyan lusta, mint én.:d

2011. ápr. 26. 22:28
 9/39 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz, ha csak azért szeretnéd, mert egészséges... Engem a fogyás motivál. Meg az, hogy tudom, hogy bűntudatom lesz, ha nem megyek...
2011. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Bár nekem is lenne bűntudatom.:D
2011. ápr. 26. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!