Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás, első nap....

Életmódváltás, első nap. Vélemény vagy tanács?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,diétázni nem szeretnék,inkább az életmódváltást választottam(mindenből keveset).Nincs sok feleslegem, kb 5-6 kg,de mégis látszik és engem zavar.

Nyárra le szeretném adni.

Ma kezdtem,ez az első napom:


Reggeli:kávé, 1 tönköly kifli(májkrémesen,sovány sonka,paradicsom,hagyma)


Ebéd: 3db kisebb máj(nem rántott)fél adag tarhonyával.


Délután: 1 kávé.


És vacsorára 1 natúr diétás joghurtot terveztem.


Ehhez hasonlóan szeretnék étkezni, a reggeli szendvics,hasonló alapanyagokból, esetleg virsli,tojás,müzli.

Az ebédem mindig ami itthon van főétel(kicsit tányéron)

Vacsorára pedig joghurt esetleg túró vagy valami idénygyümölcs.


A mozgásként mindennapi 1-1,5 órás itthoni tornát gondoltam.formálódásra.


Tanácsokat és véleményeket szeretnék! :)

HA ezt egy hónapig így csinálom látható lesz az a kb 5 kg?


2011. ápr. 29. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A kevesebb felesleget a legnehezebb leadni, nem biztos, hogy 1 hónap alatt meglesz, de a munka meghozza gyümölcsét. Viszont ha életmódot váltasz, az azt jelenti, hogy nem fogsz visszaállni a régi rendre 1 hónap/az 5 kg leadása után.
2011. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ad1: az életmódváltás nem 1 hónapra szól, hanem egy éltre, de legalábbis meghatározatlan időre. Te sminán fogyókúrázol.

Ad2: 1 nap alatt nem lehet életmódot váltani, fokozatosan szokja meg a szervezet.

Ad3: kevés, vacak. A délutáni kávé remekül gyilkoljaa gyomrot, fehérje alig van és amúgy semmi hasznos nincs az egész étkezésben, az ráadásul pedig ezt koplalásnak hívják.

2011. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nagyon kevés... Uzsonnára egyél gyümölcsöt is, kell a vitamin, és ne kávézz ennyit 16 évesen:) vacsira sovány túrót is ehetsz. Egyél sok halat, csirkemellett, tele vannak minden jóval, fehérjével, a hal meg vitaminnal. És tessék mozogni is napi fél-1órát, pl bicikli vagy futás. sok sikert:) és ne add fel, nem biztos hogy egyből látszani fog, és mégvalami, ne a kilókat nézd hanem a centiket.
2011. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úristen...mi szükség van napi 2 kávéra 16évesen????Jesszus..
2011. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!