Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nagyon bezabálós nap után...

Egy nagyon bezabálós nap után érdemes víznapot tartani?

Figyelt kérdés
nem fogyókúrázom, csak a másnapi puffadás/ teltségérzet végett szeretném( bunkó válasokat mellőzük, ha lehet, köszi :))
2011. máj. 1. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nem végett, hanem miatt!


Másodszor szerintem felesleges. Menj el nagywc-re és máris megoldódik a gondod, ami a teltségérzetet illeti.

2011. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

az ügyeletes nyelvtantanárnő...-.- Ezt is javícsad ki légyszíves, itt is találol majd hibát.


Kérdező!Igen érdemes, de én leginkább citromleves(facsart)vizet iszok evégett.Jó sokat, délutánra kipucol, és a puffadáson is segít.Csak ne rostos italokat, meg üdítőket.

2011. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap te is nagyon bekajáltál?:D

Én ma tutira nem fogok semmit se enni, nem is tudok.

2011. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves első, ha tudtam volna wc-re menni már rég megtettem volna :)

tegnap élég durva volt, szinte mindent megettem amit megkívántam...:D:D köszönöm a válaszokat, a citromos vizet ki fogom próbálni :)

2011. máj. 1. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap én is bekajáltam..:D Pedig nem akartam csak ballagási vacsora volt:) És sajnos kötött volt a menü egyszerűen a zöldségköreten kívül SEMMI egészséges nem volt benne:( De hát azt mégse mondhatom hogy jó akkor nem eszek..:( (nem a saját ballagásom) Nekem amúgy már elmúlt a puffadás szerencsére:) Szerintem effektíve hamar elmúlik..:)
2011. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem árt, amúgy is jó ha tartasz néha!
2011. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy ilyen víznap... nekem elég fehérjehiányosnak tűnik. de ha nem így van akkor kérlek azt írjátok le nekem!
2011. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én léböjtkúrát szoktam havi egyszer, de víznapot nem.
2011. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!