Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Mi lehet a baj?

Miért nem fogyok? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 hete minden nap tornázom este norbi kick box edzésére és csak délután 3kor valamikor legkésöbb 4kor eszem,utána már semmit.Reggelire teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset eszem és minden nap egy almát is fogyasztok,délután pedig amit anyukám elém rak ebédet.A súlyom meg sem mozdul csak egy helyben áll pedig 10 kilótól szeretnék megszabadulni.165 cm vagyok és 68 kiló valamint 22 éves.Nem értem mit ronthatok el?Vagy mitől nem kezd el lefele megindulni?
2009. márc. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól csinálod, ne keseredj el, idő kell a szervezetnek, míg átáll.

5X keveset egyél, és lassan, jól rágd meg!

Sok folyadék, semmi cukor, édesség, de ezt szerintem te tudod.

Kitartás!

2009. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok teát igyál, pl rooibos, fehér, zöld tea

illetve csalántea, szűztea

Naponta ötször egyél, kisebb adagokat, és ha anyukád valami zsírosat rak eléd, akkor udvariasan utasítsd vissza.

ha tudsz, járj el szaunázni és válassz valami hatékonyabb tornát

2009. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez aránylag jó, de ha mindent megeszel amit anyud eléd rak pl pizza vagy pörkölt akkor ne csodálkozz. mond meg anyudnak hogy csináljon neked leveseket, főzelékeket,párolt zöldségeket(sok fajtát lehet) bármilyen hús, vagy salátát akár finom öntetet is tehetsz rá ebédnél. vacsira meg hasonlókat csak kevesebbet. én így csinálom és szuperül megy a fogyim.
2009. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!