Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb Norbi...

Melyik a hatásosabb Norbi edzés dvd?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb amivel a legkönnyebben lehet fogyni a 3 közül? Karate Fit,Gladiátor vagy a 1000 kalóriás edzés?
2011. máj. 2. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Norbiducitréningjei a legjobbak! de ajánlom Bíró Icát ő a tuti!;)
2011. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En a kickbox 1. reszet szerettem, az jo volt. A tobbi nekem nem jott be, engem ez mozgatott meg a legjobban, ezt elveztem is, mert mindenfele harci helyzetbe kepzeltem be magam, a unalmasnak talaltam. Nah persze ez is az egy ido utan, de valamit valamiert.

Nagyon jol megmozgat, ha ugy csinalod ahogy kell, tehat intenziven, beleelessel es nem csak karlogatva.

Egyszer meg lanykoromban hasznaltam ezt, mert csak ez volt meg, akkor is hatasos volt, masodszor pedig szules utan, szinten hatasos volt. Az elso honapban csak erre tornaztam kb heti 5 alkalommal, a masodik honapban valtogattam a kikepzessel szinten heti 5-szor, addigra lement rolam a felesleg nagy resze (mellette dietaztam is, vagyik inkabb ugy mondanam, hogy elkezdtem terhesseg alatti falas helyett normalisan enni ismet). A harmadik honaptol tertem at arra, hogy heti 3 hasonlo ugra-bugra, 3 alakformalo, izomerosito torna (R. Reka abban jo), mire a regi sulyomra ertem mar csak az alakformalast csinaltam.

Szerintem probald ki. Ne hajdtsd tul magad elso alkalommal, en vegigcsinaltam, mert profinak tartottam magam, de az utolso 5 percben majdnem elajultam, annyira felporgott a pulzusom. Nem volt ertelme. Legkozelett 20 perceket csinaltam 2-3 alkalommal, utana 30 perceket szinten par napig, utana vegig ment a 40-45 perc gond nelkul.

Az is jo volt benne, hogy tenyleg erezhetoen felporgetett, megmozgatott, latvanyosan mentek le a kilok es egyre jobban birtam az edzest, egy honap utan mar ugy ereztem, hogy fittebb vagyok, mint a Norbi mellett ugralo segedek. Teny, hogy utana mar joval unalmasabb volt, de en hang nelkul neztem, zenet hallgattam kozben.

2011. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!