Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok ehetek kukoric...

Ha fogyókúrázok ehetek kukoricás rizst?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ehetsz, csak nem mindegy, hogy mennyit, mikor, és hogy mit eszel még.
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát fél ötkor ettem. Öt után nem eszek. :) semmi édesség. csak teljes kiőrlésű pékáru. és vega vagyok..
2011. máj. 3. 17:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta, már csak azért sem, mert ugye a sertéseket kukoricával hizlalják, szóval gondolhatod...
2011. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz akkor rizst max ebédre és keveset. kukoricás rizs meg nem éppen diétás kaja, az "5 után nem eszek" -ről már nem is mondok semmit. szuper a diétád
2011. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az 5 után nem evés butaság, és a vegaság is. Legalábbis táplálkozási szempontból, de ez a te ügyed. A fehérjebevitel a legfontosabb dolog egy zsírcsökkentő diétánál. Neked miből áll a napi fehérjebeviteled?
2011. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem a fogyókúra miatt vagyok vega. Pl minden tejterméket megeszek+tojást. Tudom hogy ez kevés de képtelen vagyok húst enni.
2011. máj. 3. 17:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt én értem, hogy nem a fogyás miatt vagy vega, de fogyni akarsz gondolom... Annak meg a kellő mennyiségű fehérje az alapja. A növényi fehérjékből sokkal kevesebb hasznosul a szervezetben, mint az állatiból. A tejtermékek közül egyedül a sovány túró jó, minden másban sokkal több a zsír és a tejcukor, mint a fehérje. A tojás jó, de csak a fehérje. A sárgája többnyire zsír.
2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

17:46 vagyok! Szerintem ne azzal foglalkozzatok, hogy most ő vega, mit eszik meg mit nem. Ez az ő döntése, az ő élete és senki sem szólhat bele.

Amúgy ajánlom a fehérje készítményeket, ne higgy senkinek azzal kapcsolatban, hogy ezek szteroidok, és hasonlók. Akik a fehérje porra azt mondják, hogy szteroidok, azok nagyon nagyon buták, és fogalmuk sincs az egészről, és ettől lesz nevetséges az egész. A szteroidok, és a táp.kiegészítők sem formára, sem állagra nem hasonlítanak. Ezt akár bizonyítani is tudom, egy jól készített videóval, amin összehasonlítják a kettőt!


Szóval, ha gondolod ajánlok neked fehérjét is!


22L

2011. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. Légyszíves segítsél hol tudom beszerezni és milyet???
2011. máj. 3. 18:31
 10/16 anonim ***** válasza:

a vegaság egészséges, csak minden hülye húsevő el van vakulva a hús finom ízétől és azt szajkózzák hogy egészséges mert fehérje, és másra nem gondolnak..

5 utáni nem evés meg teljesen jó, este 6 után lelassul az anyagcsere működése, így későeste, éjszaka, ha van kaja a szervezetben, zsírrá alakítja.

üdv, vega fogyózó. :D

2011. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!