Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update1? vélemények?

Update1? vélemények?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 kiló 10 hónap alatt. Nagyon tetszett. Igaz, nemcsak Update'-es, hanem 2-es ételeket is ettem, az 1-essel nem lehet sokáig kibírni. :)

Ma is Update szerint étkezem.

2011. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én 95-rôl indultam, most 70 vagyok, update+mozgás segítségével, de még nem fejeztem be :) Azt ajánlom, vágj bele nyugodtan, nem hülyeség.
2011. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és az update1 menü? segített vkin?
2011. máj. 5. 11:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 és fél hónap alatt adtam le vele 22kg-t, up1 menüt ettem és mellette mozogtam, de még legalább ennyi hátra van. Eddig rendeltem, de jövő héttől megpróbálok én főzni.
2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
en a menut ugyan nem eszem mert Angliaban elek de 2 honap alatt 4kg fogytam.170 cm vagyok 70 rol indultam most 66 vagyok es legaab 60 szeretnek lenni.szerintem jo.en eszek 2 neha
2011. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Én utálom nagyon rossz az íze , de azt mondják használ .
2011. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menüt nem veszek mert drága, de így főzök + mozgok, 4 hónap alatt 11 kg ment le, de még 25-30-at le kell adnom. Pont ezért választottam ezt a módszert mert hosszú távon is tartható. Már egészen megszoktam ezt az életmódot, a kajálás nem is annyira nehéz inkább a sportra tudom nehezebben rávenni magam.
2011. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Babát várok és 70%-ban Update alapján táplálkozom, nem mozgok, mert veszélyeztetett vagyok. Már nem sok van hátra és még mindig csak a baba súlya van rajtam. Szerintem nagyon jó a kaja, imádom a büntetlenül élvezhető nassolnivalókat és egyre jobbak az ízek, egyre bővebb a választék.
2011. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát próba cseresznye, de én upd.1 péksütiket fogyasztottam mértékkel, híztam 2,5 kilót. Ezelőtt kb fél éve updateztem. Nem fogytam. Azt hittem, bennem van a hiba. Most 2 napja kezdtem egy jóval egészségesebb, szigorúbb, józan észen alapuló étrendet követni aminek segítségével könnyedén fogyhatunk, tarthatjuk a súlyunkat. Amit felszedtem a napokban, már majdnem le is adtam. :D ennyi
2011. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ja és végül, Norbi kedves azt mondta hogy cukorbeteg vagyok.

F*asza. Mivel a ápdétes cuccától felment 8.3ra a cukrom .. mivel mégsem működik ez a f*os amit el akar hitetni mindenkinek, tőlem jöhet a klinikai bizonyítással,ma már minden lehetséges egy kis pénz kérdése..:D Nem akarom bántani, a régebbi módszere nem rossz, és a tornái nagyon klasszak, Rékái is.. de Rékának van igaza.. ezekből a kajákból 1-2 db egy nap. Kül. hízlal mint állat.. és mozgás.. én speciel úgy vagyok vele, ha csak egy darabot ehetek, fizikai munka mellett, akkor egyet se kérek. Inkább étkezem egészségesen.Attól lehet fogyni, +mozgás, zöld tea... tuti.Az ember nem a kakaóscsigára van kitalálva. Még az update-es re SEM. Megsúgom a vércukrom 4.7 éhgyomorra, ami bőven normális tartományban van. Nem lehetek cukros... most nem zabálom a termékeit... így nem is megy fel nagyon.. :D kíméld meg magad tőle HA jót akarsz de ez csak az én egyéni szoc. véleményem

2011. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!