Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erősítjük egymást a fogyókúrában?

Erősítjük egymást a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

én 81 kg vagyok és 15 kg-t akarok fogyni edzéssel, zöldségekben és gyümölcsökben gazdag, szénhidrátban és cukorban szegény étkezéssel.


Te?


2011. máj. 6. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Én 160 kg vaygok és mindennap csipszet eszem meg édességet . Szerintem te ne fogggyá :D:D:D:D
2011. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 kg vagyok és egy 10-est szeretnék leadni. Futni fogok, és a táplálkozásra már most odafigyelek :)
2011. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

168cm vagyok és 85 kg..

szeretnék 65 lenni..talán sikerül..este 5 után nem eszem..

2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Secu ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron 10kilót szedtem fel,évközben még 5öt.Félek,hogy ez csak gyarapodni fog,ha így folytatom.Most 67 kg vagyok ráadásul alacsony termetű,így olyan vagyok,mint egy alma!:S:S 57-re akarok lefogyni..Szóval hajrá,mert nyáron kockahasat és feszes combokat akarok mutogatni a strandon!:D:D:D
2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor hasonló céljaink vannak, hasonló "kaliberünk" is. ezért lehet hasznos ez a kis toic, ahol napról napra beszámolhatunk egymásnak az eredményeinkről.


én pl. most azt csináltam, hogy 20 percet aerobikoztam a kedvenc klippemre: Selena Gomez: Naturally


nagyon jól esett. arra gondolok, hogy minél véknyabb leszek, annál többet fogok bírni aerobikozni, és természetesen annál jobban fogok kinézni.


szerintem, ha egymásnak beszámolunk itt,, hogy mit sikerült aznap elérni, akkor jobban fog menni mindannyiónknak. pl. "Tök jó , 5 után nem ettem semmit tegnap " és majd mindannyian törekszünk arra, hogy ezt kiírhassuk, mert tudjuk, hogy megtettük. szerintem ennek nagyon nagy motiváló ereje van. nos lányok? benne vagytok? :)

2011. máj. 6. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
én 63 kg vagyok, és 55 szeretnék lenni, de igazából a tükör, és a centik érdekelnek, izmot szedhetek fel, szóval kb 4-5 centi combból, hasból..:) sok sikert, hajrá!tarthatjuk e-mailen is a kapcsolatot, ha szeretnéd, írj privit!
2011. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 158 cm vagyok, 60 kg-ról indultam, most 55 vagyok, a célom 48-50 kg :-) Minden nap futok, odafigyelek rá, hogy mit eszek és sok vizet szoktam inni! Hetente néhányszor tornázni is szoktam, hogy legyen rajtam izom. Szeretnék minél jobban kinézni, mert tudom, hogy akkor boldogabb és bátrabb vagyok, több az önbizalmam is :-) Néha nincs kedvem futni menni, olyankor mindig erre gondolok
2011. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csajok én kiestem,nem bírtam kaja nélkül..sorry
2011. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó! gyere át ide http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17.. hogy új erőre kapj
2011. máj. 10. 06:26
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi,ari vagy..
2011. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!