Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha pl. úgy csinálnám, hogy...

Ha pl. úgy csinálnám, hogy egy nap minden megengednék magamnak még este 10-kor is pl csokit de a többi 6 nap edzenék és fogyóznék akkor így is fogyhatok hetente valamennyit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dietetikusom, hogy hetente egyszer azt ehetek, amit akarok.

De ez csak kaja lehet, nem édesség, meg cola, meg ilyenek, csak kaja és nem töménytelen mennyiséget, hanem kis adagot.

Szóval nekem ez így nem vált be, mert nekem ez olyan nesze semmi, fogd meg jól volt.

Én most úgy csinálom, hogy egyszer, egyszer, amit megkívánok megeszem, délelőtt és keveset.

És persze max 1 héten 1-2X, nem többször.

2009. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel a módszerrel nekem megvan a havi 4 kg mínusz.
2009. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 20-49 es válaszolotol kérdezném hogy hány kg és cm vagy hogy ezzel a modszerrel 4 kg ot fogysz havonta?(ha megkérdezhetem)
2009. márc. 10. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Mind a két választ én írtam. :)

december közepén kezdtem a fogyókúrát 160 cm-rel, és 158 kg-mal.

Az első hónapban szigorúan mindent betartottam, de mostmár lazábban veszem egy kicsit, mert amikor le kell menni majd 1000 kcal-rá/nap, akkor vért fogok izzadni.

Így viszont lesz mit letenni akkor. :D

És te hány kg-tól szeretnél megszabadulni?

2009. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én 171 és 61 kg vagyok tudom nem sok de 6 kg tol szeretnék megszabadulni mert nyáron még 55 voltam és a tél alatt felcsúszott pár felesleges kiló és nem agyon érzem Így jól magam:s
2009. márc. 10. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.


Hát sok sikert!:D

2009. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!