Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra le szeretném dolgozni...

Nyárra le szeretném dolgozni a felesleget magamról?

Figyelt kérdés

nem halok bele, ha június 1. -re nem sikerül) 16/F 175cm 66kg. Így nem hangzik soknak, viszont a hasamon van felesleg, összesen kb 3-4kiló lehet. Minden este csinálok fekvőtámaszokat vagy felüléseket (naponta váltva). A cukros cuccokat alapból eldobnám (viszonylag sokat ettem/ittam cukros dolgokat), illetve este már nem zabálnék be, plusz délben se kajálnám agyon magam. Sikerülne? Tényleg zsírt szeretnék fogyni, nem izmot!

Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 6. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Le fogsz fogyni igen én is elkezdtem már a tornámat nekem is főleg a hasamon van felesleg és hát izomlázam van már rendesen mindenhol!

Főleg zsírégető gyakorlatokat végezz box,futás,bicikli mindenféle cardio jöhet amit szeretnél és persze az étkezés a legfontosabb hogy mikor mit eszel!kb.nekem is június a cél és szerintem sikerülni fog:)

Én mindennap mozgok!

2011. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nana! Fejlődésben lévő szervezet vagy, ráadásul fiú, úgyhogy a súlyod még picit kevés is! Egyél rendesen, és végezz cardio-mozgást, majd pedig hasizom-gyakorlatokat, illetve fussál!
2011. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!