Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kiló felesleget nyár végig...

20 kiló felesleget nyár végig át tudnék dolgozni izommá?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen étrenddel és gyakorlatokkal?

És a bőröm nem fog megnyúlni?

14/F


2011. júl. 18. 20:35
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
nem,ilyent nem lehet.
2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal több idő kell hozzá.
2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
bárcsak lehetne... az izmot fel kell építeni a zsírt le kell bontani. vagy diétázol és fogysz, vagy zabálsz és izmosodsz. esélyed nincs a kettőt egyszerre végezni, vagy zsírból izmot csinálni pláne...
2011. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1é éves leszek februárban. Tavaly előtti nyáron 3 hónap alatt 27 kilót fogytam. Igaz én nem a legjobb technikával...

Megnyúlt a bőröm, mert nem tornáztam... Én úgy csináltam h böjt napokat tartottam az elején mert nagy súlyból könnyű elkezdeni fogyni. Aztán délben ettem rendesen előtte utána gyümölcs,zöldség,saláták... És így sikerült. De ha elkezded csinálni akkor mindenképp tornázz mellette, mert így már nekem is nagyon nehéz. De először fejben kell eldönteni ez a legfontosabb. Sok sikert.: )

15/L

2011. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jajj bocsi. elnéztem azt hittem h lány írta... bocsi: D
2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a zsírból nem lesz izom. a zsírt először le kell adni utána kezdhetsz izmot építeni.
2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!