Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megkívánom a fagyit,...

Ha megkívánom a fagyit, ilyent ehetek, ugye?

Figyelt kérdés
Ma gondoltam, hogy csinálok saját készítésű fagyit.Már meg is csináltam.Zsírszegény natúr joghurtba bele tettem egy kivit, és beraktam a mélyhűtőbe.Cukrot, édesítőszert nem tettem bele.Nyáron, ha ízlik, többször is fogok csinálni, kipróbálom más gyümölcsökkel is, vagy belefacsarom a grapefruit levét.
2011. máj. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A grapefruitnak nagyon magas a cukor tartalma aszóval azzal vigyázz ez a házi fagyi ötlet jó ha zsír szegény meg nincs benne cukor akkor eheted nyugodtan a gyümölcs meg amúgyis kell a szervezetnek :) Lehet kapni diétás fagyikat is ha nagyon megkívánod nem olcsó mulatság de ha megteheted akkor belefér:D
2011. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
persze hogy jó, én is kipróbálom
2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet, szerintem belefér.

Mondjuk én, ha már fogyókúráról van szó, inkább az "amit megkívánok, megeszem, de mértékkel" típust részesítem előnybe. Nem jó a szervezetnek, ha megvonunk tőle bizonyos dolgokat.

Én tavaly nyáron olyat csináltam, hogy szedert, epert és málnát összeturmixoltam és pici tejjel elkevertem. Műanyag tálba beletettem és be a fagyasztóba. Nagyon finom volt, sokkal finomabb, mint a bolti fagyi, és egészségesebb is. Csináltam külön-külön is, meg vegyes gyümölöcsöset is:)

16/L

2011. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a minap csináltam teljesen véletlenül fagyit... turmixot akartam. :)

Szóval fogtam a tescos fagyasztott vegyes gyümölcsöt, beleszórtam a turmixgépbe, tettem bele édesítőszert meg natúr joghurtot és bekapcsoltam a gépet...

5 percet alatt kész lett a fagyi, nem kellett hűtőbe se tenni... ez jó mert nem kell rá várni. :)

Az ilyen bogyós gyümölcsök pedig aránylag kevés cukrot tartalmaznak.

2011. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

első, a grapefruitnál kevés fogyókúrásabb kaja van:D (mikor fogják már fel, hogy a gyümölccsel nem kell vigyázni, mert rohadtul nem attól híznak az emberek?Sőt.)


Ilyet ehetsz amennyit akarsz:) bár fagyigéppel sokkal finomabbakat tudnál csinálni:P

2011. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!